Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
BAV - palume Kaaluabi vastust!
Kuupäev: 26. July 2011, kl 10.56

Kuna Palusime Kaaluabilt abi ja vastuseid, aga te ei vasta blogis siis pidin tegema eraldi teema...

ET SAADA VASTUSEID TEILT!!!


Mummi kirjutas oma blogis:

Olen nõutu, pisut ka pahane. Miks ei ole üheselt arusaadav BAV-i ja KA kalorite arvestus? Mis see õige siis on? Mille järgi see kaaluabi siis arvestab ja miks osa meist langetab kaalu ja osa mitte. Minu jaoks segadus.


Ja meie vastused ja kommentaarid:


Londiste112
Väga õige ja asjalik küsimus, millele ootaks Kaaluabi töötajatelt vastust!!! Miks lastakse panna kalorid alla BAVi ja miks ei arvestata kalorite määramisel BAVi ??? Sest, kui ma oleksin arvutite alal täiesti algaja ja siis vist ei oskaks netist leida aga paljud ei viistigi... Sest arvavad, et kui on maksnud siinse keskkonna eest siis on selline asi nagu kalorite arvestus täiesti õige... Aga kahjuks ei ole... Teised kasutajad peavad ainult õpetama (Ja see võib ikka päris tüütavaks muutuda), sest kaaluabi töötajad ei võta isegi sõna mitte siinsetes blogides... Kuigi võiksid ju kasutajaid muredega aidata... Ja, miks ei ole arvestatud liikumise sisestamisel inimeste kaalu individuaalselt??? Mina ja minust 2x raskem inimene ei kaotad näiteks 1h rattaga sõitmisega sama koguse kaloreid... Mina sooviksin ka kõigile neile vastuseid... Jään ootama grinning smiley
24 Juuli 2011, 16:42

Annilinnu
Kusjuures Kaaluabi passiivsus käib mullegi närvidele, see võib augustis aastase pikenduse mittevõtmise üks tegureid olla....
24 Juuli 2011, 17:01

kakuke36 Väga huvitav ettepanek- ootaksin ka vastust. Söön nüüd juba teist päeva BAVi järgi. Kaal õnneks tõusnud pole ja midagi kindlat veel öelda ei oska. Aga minul on näiteks KA kalorinorm 200Kcal väiksem kui BAV-is. Ja see on ka õige, et 100kilone kulutab ju energiat hulga rohkem kui 50 kilone aga siin on kõigil sama?
24 Juuli 2011, 19:16

jane3
Mis on BAv ja kust te selle saate?
24 Juuli 2011, 19:58

Elinka
Kaaluabi tagasiside on tõepoolest olematu. Ühtegi palutud muudatust ei ole siiani tekitatud, isegi sellist, millega nad olid ise välja käinud. Imelik. Mina olen siin vaid toidupäeviku ja blogide tõttu, sest muud asjad on lihtsalt kas vigased või mõttetud. Kahjuks. Oleks see keskkond veel tasuta, siis saaks aru, et oma probleem, kui ei meeldi, aga kui ikkagi raha võetakse, siis võiks ikka hoolt kanda, et teenus oleks soliidne. Paraku head alternatiivsed saidid on inglisekeelsed, kuid kui närvid vastu ei pea, siis tuleb sinna kolida. Kui keegi oskab midagi kodumaist soovitada, andke palun märku.
24 Juuli 2011, 20:23

Londiste112
BAV on BaasAineVahetus ja google.com aitab alati otsimisega grinning smiley Aga seda saad arvutada sii -> [www.struktuur.net] .
24 Juuli 2011, 20:24

jane3
Tänan, sain bavvi ja see mahavõtmise kaloraazh sarnaneb siinsega. Kaaluabis pole ainult öeldud, mis on miinimum, mida peaks tarbima.
24 Juuli 2011, 21:14

Elinka
Minul vägagi erinevad, KA kalorinorm on 1290 ning BAV 1570-1640. Mille järgi ma toituma peaksin? smiling smiley)))
24 Juuli 2011, 21:24

jane3
Kas sul on mahavõtmise BAV nii kõrge? Vaata seda linki, mille Londiste andis, seal on BAVi kaaluvähenduse soovitavad kaloraazhid ka
24 Juuli 2011, 21:29


PS! Kuna see sait on tasuline siis ootaksime ka mingit reageerimist teie e. Kaaluabi poolt ja kiireid vastuseid… Nii enam ei saa, et lubatakse igasuguseid asju aga midagi ei tehta, et lubadusi täidetaks…



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piret 27.07.2011 15.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV- ootame jätkuvalt Kaaluabilt vastust! Liigne pssiivsus Kaaluabi meeskonna poolt...
Saatis: Chinni
Kuupäev: 26. July 2011, kl 12.22

Mina ootaks ka vastust! See ei ole normaalne, et inimesed kes maksavad teenuse eest, mis peaks aitama neil tervislikumalt elada, saavad teenuse, mis pigem võib mõjuda nende tervisele halvasti! KAALUABI PALUN REAGEERIDA!

Teie tegematta tööd peavad tegema teised kasutajad. Ma ei oleks ka BAVi kohta midagi teadnud, kui ma ei loeks teiste blogisid ja see ei ole normaalne!

Huvitav, kas see teema langeks ka tarbijakaitse huviorbiiti?

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV- ootame jätkuvalt Kaaluabilt vastust! Liigne pssiivsus Kaaluabi meeskonna poolt...
Saatis: piret
Kuupäev: 26. July 2011, kl 19.45

Hei sõbrad, miks nii kurjalt!?
Süüdistused on üsna tõsised, kuigi teema on siinkohal kaks päeva vana. Miks on vaja ähvardada? Kas kuum ilm teeb tõesti nii kurjaks
Kindlasti on tiimil põhjus, et kõik viibib.
Soovitaksin pigem mõistvat suhtumist ja kannatlikku meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV- ootame jätkuvalt Kaaluabilt vastust! Liigne pssiivsus Kaaluabi meeskonna poolt...
Kuupäev: 26. July 2011, kl 20.13

Vb oleme kurjad, sest siis on tunne, et meid võetakse ka kuulda...

Näiteks kella keerasime me millal? Aga foorumis kell ikka vale ja vaevalt, et see ainult minul vale on...

Ja neid küsimusi on ikka ja jälle küsitud (BAV jne) ning mitte viimase 2 päeva jooksul...
Ikka peavad ainult kasutajad üksteist aitama, sest kaaluabi poolt ei tule mingit infot ja abi... Ja, kui kasutajd ei aitaks ikka ühe ja sama jutuga siis osad oleks juba meeletult juurde võtnud... Peale näpunäidete jagamist on ka uutel kasutajatel kaal langema hakanud...

Näiteks on paljudel duellides motivatsiooniks, et saaks tabelisse, mida kaaluabi iga nädal üles riputas...
Kuhu siis see kadus ja miks ei ole kasutajaid sellest informeeritud?

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV- ootame jätkuvalt Kaaluabilt vastust! Liigne pssiivsus Kaaluabi meeskonna poolt...
Saatis: piret
Kuupäev: 26. July 2011, kl 20.21

Duellitabel ei ole kadunud, osalejaid jäi lihtsalt väheks ja tiimil oli suvepuhkus. Kohe hakkab kõik jälle normaalselt käima.

Ärgem olgem kurjad, sest kõigel on alati põhjus!

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV- ootame jätkuvalt Kaaluabilt vastust! Liigne pssiivsus Kaaluabi meeskonna poolt...
Kuupäev: 26. July 2011, kl 20.29

Aga siis võiks anda ka kasutajatele sellest teada, et meeskond on puhkusel jne.
Sest see on tegelikult teist ju päris ebaviisakas, et lasete meil siin igasugusied asju arvata ja mõelda... Ja see passiivsus on juba päris kaua olnud ja mured on ikka ja alati samad...

Ja kella oleks saanud juba ju ammu ära muuta, see ei võta kaua aega...
Ja vaevalt, et te mitu kuud olete puhkusel kõik olnud...

Rohkem tagasisidet kasutajatele ja infot.

Kui ma olen teendindaja kuskil asutuses siis oleks ebaviisakas, kui ma oleks kadunud... Tuleksin 3-päeva pärast ja ütleksin, : "Oi, ma olin puhkusel, kas te sooviste midagi".

Vabandan väga, aga olen tõesti suht kuri, sest kui ma olen teenuse eest maksnud siis tahaskin normaalset teenust ja abi...
Ja ktte seda, et peaksin teie eest teisi kasutajaid aitama, kes tõesti abi paluvad aga teilt nad seda ei ole saanud (ja ma olen siin kasutaja juba märtsist). Ikka peavad teised kasutajad aitama ja oma teadmisi rakendama....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 26.07.2011 20.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV- ootame jätkuvalt Kaaluabilt vastust! Liigne pssiivsus Kaaluabi meeskonna poolt...
Saatis: Chinni
Kuupäev: 27. July 2011, kl 07.59

Nojah, kaaluabi kasutamistingimustes on kirjas ainult kasutaja kohustused ja kaaluabi õigused.

Ärge saage valesti aru, meile meeldib teie teenus ja me isegi panustame ise asjade paremaks saamise nimel. Sisestame toiduaineid ja teeme ettepanekuid. See oleks ülimalt viisakas ja loogiline, kui te kasutaks võimalust ja teeksite endast võimaliku, et kasutajad keskkonnaga rahul oleks. Või vähemalt selgitaksite, miks mõni asi venib või ei ole võimalik.

Hoolige oma klientidest rohkem!

Te räägite põhjustest aga ühtegi põhjust ei ole välja toodud. Mida me peame siis sellest oletama? Teie kliendid ei ole iromandid, kui me näeme korduvalt, et asjadele ei reageerita mitte kuidagi, siis meil ei jää muud üle kui arvata, et meist ei hoolita. Ehk peaks mõtlema klienditeeninduse taseme tõstmisele.

Ja mõistvat meelt saab meil olla ainult siis kui meile asju seletatakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 27. July 2011, kl 23.15

Te usute mingit suvalist struktuur.net lehekülge rohkem? Terve internet on erinevaid allikaid täis. Kaaluabi viitab ju täpselt, kust valemist nende info pärit on. Milleks paanikat külvata? Võimalik, et nad ei jõua ju kõiki blogisid ja foorumeid järgida. Mina olen alati e-maili saatnud neile ja ka vastused saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 27. July 2011, kl 23.54

Huvi pärast panin oma andmed nii eesti, inglise kui ka veel teistesse lehtedesse ning sain kõikjalt täiesti erinevad numbrid. Mina küll ei julge väita, millised neist kõige öigemad on. Kaaluabi ja toitumine.ee omad olid samad. Kaaluabi toituminõustaja dr. Ehala viitab ka alati neile. Tundub igatahes usaldusväärsem kui mingi struktuur.net leht.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Kuupäev: 28. July 2011, kl 09.46

Kaalul- Kas sa ise siis pole kuidagi kaaluabiga seotud?
Sest, miks tulevad mulle sõprade alla tagasi kaks kasutajat: Kaaluabi ja Kaalul... Kuigi mina neid ei ole lisanud ja minu sõbrad nad ei ole, vaid seda teeb siin olev süsteem?
Miks sina oled siis nii eriline?

Ja miks kaalaubi minu tehtud teemal pealkirja ära muutis? Sest me ei soovi asju ainult BAV'i kohta teada vaid, et miks ka kaaluabi nii passiivne on? ? ?
Sest vastuseid saab ainult suure kisa ja jonni peale... Ja see pole ka alati kindel...

Ja, kui lubatud on nii palju asju, nagu : telefonidele kaaluabi, foorumi süsteemi muutmine jne. Ja, ku isegi kella ei muudeta õigel ajal ja peale pikki-pikki palumisi, siis on ju midagi mäda...
Millegipärast teised kasutajad ei kirjuta siis eriti peale minu... aga ma tean, mida paljud mõtlevad aga ei ole vb julged oma arvamust avaldama...


Ja peale avalikult kaalu lanegetavate inimeste on meil ju ka MEIE ISE ehk tavalised kasutajad... Miks meiega ei tegeleta? Või meie mured on tühised???

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 28. July 2011, kl 11.03

Kallis Londiste, ma olen lihtsalt nii ammu siin tiksunud ning sellest sõltuvusse sattunud. Juba 2010. aasta algusest alati. Kord on kaal lihtsalt langenud, siis jälle tõusnud, oma mugavusest ja laiskusest ning seepärast ongi mul aja jooksul palju "sõpru" kogunenud.

Ma ei saa lihtsalt su kurjusest aru. Oled sa kirjutanud ja küsinud? Lihtsalt mina olen oma kirjadele alati vastuse saanud, ma olen ka see MEIE ISE ehk tavaline kasutaja, kuid ei tunne küll, et mind tühiseks peetaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Kuupäev: 28. July 2011, kl 11.08

Aga miks sinu nimi siis alati automaatselt minu sõprade hulka tagasi tuleb, kui ma ta alati ära kustutan???
Aga teiste nimed ei tule... Ainult kaaluabi ja Kaalul...

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 28. July 2011, kl 12.48

Sellele küsimusele mina küll vastata ei oska. Olen sind kunagi lihtsalt sõbraks pannud, nagu ka paljusid teisi, keda olen Kaaluabis märganud ning keda on olnud huvitav jälgida ja lugeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: Chinni
Kuupäev: 28. July 2011, kl 13.04

Noh kaaluabi meeskond võiks tegelt ise vastata mitte üks kasutaja. Võikski vastata, et kaaluabi ei kavatse muuta kalorite välja arvutamist, sest.... (nende metoodika on tunnustatud või mingit moodi ka õige).

Tegelt võiks ÜLDSE MIDAGI VASTATA!

Ma leian küll, et hetkel ei ole õigustatud see, et üks kasutaja arvab, et teisel kasutajal ei ole õigust oma raha eest saada kasvõi vastust.

Ja tuleb mõista ka mõne kasutaja fustratsiooni. Londiste on hingega asja juures ja alati kõiki aidanud, ma küll saan aru, miks talle see teema nii korda läheb. Mulle läheb ka, sest alguses kui ma bavist midagi ei teadnud ja teadlikult kalorikogust ei suurendanud oli see kaalukaotamine ikka väga raske ja tuli kõik kiirelt tagasi ka. Nüüd on hoopis teine lugu.

PS kasutaja "kaalul" oli ka minu sõprade nimekirjas, veel enne kui ma üldse kellegi silma jääda sain, sest ma ei bloginud alguses. Mitte et mul sõprade vastu midagi oleks smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Chinni 28.07.2011 13.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Kuupäev: 28. July 2011, kl 14.12

Tänan Kaaluabi, et selle kasutajete automaatse sõbraks lisamise ära parandasite... Kuna see ilmnes alati siis, kui ma uue postituse oma blogis tegin... siis oli kohe hea kontrollida...

Väga tublid, et ikka kuulda võtate meid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 28. July 2011, kl 15.55

Armsad kasutajad!

Aitäh nende küsimuste eest. Esmalt tuletame meelde, et kui on küsimusi, millele kindlasti vastust ootate, siis palume need saata aadressile abi@kaaluabi.ee.

Blogi on siiski kasutajate omavaheliste mõtete ja sõnumite jagamise keskkond ning foorum üldiste asjade arutamiseks. Proovime foorumeid ka jälgida, kuid vastame siiski esmalt abi@kaaluabi.ee aadressile tulnud kirjadele.

Milline on päevane kalorinorm ning mille alusel seda teaduslikult arvutatakse, oleme välja toonud ka oma korduma kippuvate küsimuste lehel [www.kaaluabi.ee]. Loomulikult on iga inimene erinev ning vahel üks või teine viis ei mõju. Seepärast ei anna me ka täpseid näidismenüüsid ega soovitusi, sest kes sööb õhtul, teine on rohkem hommikune sööja. Kui aga täpselt oma söödu kaaluda ja kirja panna, tarbida ca 8 klaasi vett päevas ning liikuda vähemalt 30 minutit, siis on teaduslikult tõestatud, et antud kaloriarvu järgides langeb kehakaal 0,5-1 kg nädalas.

Meil olnud palju juhtumeid, kus inimene muudab Kaaluabi poolt antud soovitava kehakaalu ning selle saavutamise arvu ning ei märka punasel alal tekkinud hoiatuskirja. Seal on ka kirjas minimaalne soovitav kalorite arv, millest vähem ei tohi süüa. Just seepärast on oluline pöörduda oma probleemidega otse abi@kaaluabi.ee aadressile, et konkreetse kasutaja andmete alusel saaksime probleemi lahendada. Ka toitumise- ja treeninguga seotud küsimused palume saata otse abi@kaaluabi.ee aadressile, et meie spetsialistid saaksid juba otse, teie personaalsetest andmetest lähtuvalt vastata.

Me hoolime väga oma kasutajatest, mida peaks olema aru saada nii uuenduste kui ka vanade kasutajate sooduspakkumiste näol. Selge on see, et kõik erinevad ettepanekud võtavad aega arutamiseks ja arendamiseks. Samas aitame me nii palju kui saame ning oleme väga tänulikud igasuguse tagasiside eest.

Kaunist suve,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: jane3
Kuupäev: 28. July 2011, kl 19.06

Ma lugesin KKK läbi, aga ei leidnud infot BAv ja kaaluabi kalorinormi erinevuse kohta. Kus see täpsemalt võiks olla?
Samuti ei leidnud ma seletust, kuidas töötab treeningu kalori arvestus.

Londiste112, mis on automaatne sõbraks lisamine?

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: vicky
Kuupäev: 29. July 2011, kl 11.35

Toetan kahe käega väljaöeldud pretensioone.

Natuke teemaväliselt ka: @ Londiste112
kuidas sa saad lisatud sõpru ära kustutada?

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: nörk
Kuupäev: 29. July 2011, kl 13.09

Tere!

Mina toetan Londistet selles küsimuses.

Palute, et Teile kirjutataks otse mailile. Paraku see BAV-i ja KA poolt pakutud kalorinormi mure on üleüldine ega puuduta vaid paari-kolme kasutajat.

Ehk Te peaks rohkem jälgima, mis Teie klientidele muret teeb? Päeva jooksul pole just kuigi palju blogi sissekandeid. Selleks, et pilk neist üle lasta kulub max kümmekond minutit. Rahulolematu klient pole paraku ka kuigi lojaalne - seega võiks see olla Teie jaoks oluline.

Kuna ma loodan, et seda teemat Te siiski jälgite, siis teen siinkohal ka ettepaneku muuta treeningpäevikut nii, et kasutaja saaks trenni sisestades ise vastava linnukesega ära märkida, kas ta soovib, et miinuskalorid päevca kaloraažist maha arvatakse või mitte.

Tervitades

Tiina aka Nörk

PS! Ja oma kliente lolliks pidada ka ei maksa winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Kuupäev: 30. July 2011, kl 22.55

Vicky- oma lisatud sõpru saad kustutada, kui selle tähekese peal klikid ja see enam ei ole kollane... Siis oled oma endise sõbra ära kustutanud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: jane3
Kuupäev: 01. August 2011, kl 19.03

Aga kui sellel, keda sa tahad kustutada, ei olegi nurgas tähekest?

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Kuupäev: 01. August 2011, kl 20.56

Jane- Nime ees on ju alati kas hall täheke või kollane täheke... Kas sina pead silmas pildil (avataril) olevat tähekest/päiksekest silmas?
Siis, kui nime ees oleva tähekese halliks/tühjaks teed siis ei ole sinu valitud sõber enam sinu sõber grinning smiley

Loodan, et said mu seletusest aru grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: BAV - palume Kaaluabi vastust!
Saatis: jane3
Kuupäev: 01. August 2011, kl 22.11

Vot nüüd sain aru. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.