Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Imetavale emale
Saatis: Britta
Kuupäev: 26. May 2010, kl 14.32

Arstid soovitavad imetaval emal tarbida rohkem kaloreid kui muidu. Kas seda oleks võimalik arvestada minu päevase kalorinormi sisse? Muidu kardan, et söön liiga vähe ja keha hakkab energiat kokku hoidma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetavale emale
Saatis: ML
Kuupäev: 26. May 2010, kl 17.24

olen ka imetav ema aga ma ei ole küll aru saanud, et keha energiat kokku hoiaks. Piima kogus ei sõltu ju sellest kui palju sa ja mida sisse sööd, söök peab olema lihtsalt vitamiinirikas, et vitamiinide puudust ei tekiks. Samuti ei ole kaal ei seisma jäänud ega ka hullumoodi langenud, vahepeal isegi on tõusnud ja see jutt, et imetamisega naine enivei maha võtab, on individuaalne. Kui mina oma kaolraaži vähemaks ei võtnud, siis see kaal ka ei langenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetavale emale
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 28. May 2010, kl 08.39

Sama siin, ei tunne küll, et tibu millestki ilma jääb. Ma arvan, kui sa ntx sööd oma päevases kaloraazist 70% ja teeksid mehe moodi trenni (et siis väga intentsiivselt kohe), vot siis võib tekkida olukord, kus sinu keha läheb säästule ja rinnapiima konsistents ja kogus võib muutuda (konsistentsi all mõtlen siis seda, et kui megalt oma keha treenida, siis naha all olevad mürgid lähevad liikvele ja võivad mõjutada rinnapiima). Eks minust ole targemaid, kes seda paremini oskavad seletada, aga nii kaua kui asi on normi piires, siis tissitamine on selline tänuväärne tegevus, et mida rohkem tibu tissib, seda rohkem piima tekib ja nii mõjutad sa oma piima tootlust. Vähemalt minul on see nii. Poja sai tissi kuni oli 1 a. 10 kuud ning selle aja jooksul võtsin 20 kg alla ning hetkel on tüdruk 11 kuune ning tissime usinasti ning kilosid on maha tulnud küll, aga vähe alles.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetavale emale
Saatis: Mob
Kuupäev: 07. July 2010, kl 13.24

Mu laps oli ca. 5 kuune kui sain kaloreid mõnuga alla tõmmata ning piimaga ei juhtunud midagi. Paar korda proovisin ka ennem kuid laps muutus kohe rahutuks. Sõin päevas nii 1800 kcal(vahest ka rohkem) ning jalutasin mõnuga(5-13 kiltsa päevas). Ning pea 10 kilo tuli robinal alla(ca. 2,5 kuuga). Kuid üldiselt arvestatakse ca. 500 kalorit päevas juurde kui täie rauaga imetad.
Aga arvestada tuleks sellega, et esimesed kuud alles käib see piimatootmise paika loksumine ning siis pole küll väga tark tegu oma toitumist korrigeerida smiling smiley
Ning niikaua kuni ma oma toitumist ei jälginud ei läinud ka kaal ühest maagilisest numbrist alla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.