Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaaluabi suvepäevad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 04. June 2010, kl 12.42

Hei rahvas - kui ma ei eksi, siis aktiivseid liikmeid peaks olema lausa üle 1000 inimese.
Teeks suvel - juulis näiteks - Kaaluabi suvepäevad. See muidugi eeldab korraldamist, kindlasti ka mingite osamaksete kogumist jne jne.
Eestvedajaks peaks olema Kaaluabi inimesed, kuid mida rahvas arvab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 04. June 2010, kl 16.10

Igasugune koostegemine on tore, kuid Kaaluabi teenuse omapära on see et paljud inimesed tahavad jääda anonüümseks.

Võiks hoopis välja mõelda, keda saaksime kedagi koos aidata? Lastekodu, koduloomade varjupaika vms

Kõik ideed teretulnud

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: Jupats
Kuupäev: 04. June 2010, kl 20.31

No anonüümsus küll jah aga üks koosviibimine värskes õhus, tervisliku!!! toidu nautimine ning mõned sportlikud mängud ei teeks ju kellelegi halba? smiling smiley...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. June 2010, kl 09.49

Mina ise arvan, et sama hästi võib ka mingi siin sõpradeks kujunenud seltskond koos midagi ette võtta. Polegi vaja suurt kampa. Ja veel, tavaliselt kaalulangetuskeskkonna kokkutulekutel tavaliselt tervislikult küll ei toitutawinking smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: rinsu
Kuupäev: 05. June 2010, kl 18.45

Jupats- orgunni ja mina tulen kaasa the finger smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. June 2010, kl 19.35

No teiega tuleks mina kahthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: Ruudu
Kuupäev: 06. June 2010, kl 07.12

Mina olen nõus aitama loomi ja lapsi..kuid olen ka avalik kaalulangetaja, seega- võtan osasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: rinsu
Kuupäev: 06. June 2010, kl 20.59

Hmm... kuhu siis minna võiks? Teha mingi nädalavahetuse matk koos õhtuse lõkkega ja lasta suurtel sääskedel meie küljest tükke hammustada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 06. June 2010, kl 21.20

mina ka nõus osa võtma, kui soovid kaalu langetada ega see patt ei ole, et peaks nii anonüümne olema, et ei tohiks omasugustega meeldivalt aega veeta ja teistelt tuge ja motivatsiooni saada.iagati tore ettevõtmine

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Kuupäev: 07. June 2010, kl 07.09

Olen sama meelt. Ei ole siin midagi, kui on rahvast kes tahab olla mitte anonüümne siis on ka seltskond olemas. smileys with beer Minu ettepanek oleks iseenesest Oxforell. Olen seal väga paljudel üritustel käinud ja ka ise seal korraldanud. Saab normaalse hinnaga ja ka ööbimise. Kui keegi tahab võib ka lapse kaasa võtta. Sellest aastast on seal lastele väga tore mängunurk tehtud. Oma lapsed mängisid ja nautisid väga seda platsi seal. Ilus koht ja palju mängimis ja matkamis ja kanuutamis võimalustega paik. [oxforell.ee]
Samas muidugi kui on tulijaid kaugemalt siis võiks mõelda kuskil kesk eestis teha, et nagu keskpunkt või nii. tongue sticking out smiley Türi, Paide kant. Kõik sõltub siiski kui palju rahvast, kus kandist, kas ööbimisega ja palju keegi on üldse nõus raha selle peale välja käima. Mõtlemis ainet on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. June 2010, kl 08.07

Loodan nüüd üldist viha enda peale mitte saada aga kas lastega oleks ikka mõistlik? Kui lastega aega tahetakse koos veeta, selleks võib siis teha juba pigem spetsiaalse lasteõhtu või üldse perede kokkusaamise vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Kuupäev: 07. June 2010, kl 08.30

Seda küll kuid samas peab arvestama ka sellega et on emasid kes on väikeste lastega ja ei saa tulla ilma nendeta. Ega siis saa selle pärast öelda et sorry ära tule kui üksi ei saa. Mina isiklikult olen küll sunnitud oma 1aastase lapse kaasa võtma kui ma tuleksin ja väga kurb oleks kui ma nüüd selle pärast tulla ei saa. Peod kuhu lapsi kaasa ei võeta on reeglina siiski alkoholiga peod kuid minu nägemus on siiski kaaluabi suvepäevadest ilma alkota sest see annab ju piisavalt kaloreid või kuidas. smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. June 2010, kl 09.15

Eks nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi. Loomulikult ei hakka keegi ütlema, et kui lapsega, siis ära parem tule. Kui ikka midagi konkreetset korraldatakse ja ka osalemise eest makstakse, on kõigil õigus ka kohale tulla. Lihtsalt, tean, kuidas väikeste lastega on.
Ning jah, alkohol annab palju kaloreid. Kas mõni kaalulangetaja on sellepärast kuskil koosviibimisel jätnud klaasi või 2 veini võtmata? Sügavalt kahtlen. Isegi siis, kui tegu on laste üritusega või kui on lapsed kohal, 1-2 klaasi pole keelatud. Vähemalt mitte sellistes seltskondades, kus mina liigunsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: rinsu
Kuupäev: 09. June 2010, kl 20.02

Mina olen Foxlifega nõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi suvepäevad
Saatis: kalle
Kuupäev: 11. June 2010, kl 15.39

Kas keegi tõmbab siis korralduse käima?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.