Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Alaealised Kaaluabis
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. June 2010, kl 14.50

Tsiteerin:
"Re: Ruudu soovib ka duellitada!
Saatis: MINU232 ()
Kuupäev: 07. June 2010, kl 14.20

ma olen nagu 13.a pole ime miks ma nii kerge olen ju aga mu arst ütleb et ma olen paks ja raske ehk siis ma pean kaalust alla võtma mingi 5 kg kindlasti"

Kasutajatingimustes on selgelt välja toodud, et liitumaks Kaaluabiga, peab olema vähemalt 18 aastane. Mida võtab Kaaluabi ette selliste liitujatega? Isiklikult ei tahaks küll olla "kaassüüdlane", kui siit mõni alaealine mingit "snitti" võtab, enda tervist kuidagi ohustab ja siis ütleb emale-isale, et aga näed Kaaluabis tehakse niiconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alaealised Kaaluabis
Saatis: Ruudu
Kuupäev: 07. June 2010, kl 17.43

Minule tundub veel kummalisem see ARST? kes ütleb 51kg kaaluvale-paks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Alaealised Kaaluabis
Kuupäev: 03. October 2010, kl 20.39

Samas ei saaks süüdistada kaaluabi.ee keskkonda . Siin ei ole ju kuskil kirjas , et sa ei tohi süüa või on absurdsed kalorinormid päeva kohta mis lapsi nälgima panevad nüüd . Vastutaja on ikka see isik , kelle läbi selline arvamus lapsel tekkis .

Valikud: VastaOsunda
Re: Alaealised Kaaluabis
Saatis: MissK
Kuupäev: 11. January 2011, kl 17.41

Tere!

Ma olen ise ka alaealine,aprillis saan 15.
Ma ei pea küll kaaluabi alaealistele mittesobivaks.
Ma ei nälgi ja punkte jääb iga päev ülegi.
Kuna olen 170pikk ja kaalun palju,siis ma ei leia põhjust ,miks alaealised kaaluabis olla ei või.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alaealised Kaaluabis
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. January 2011, kl 18.21

Kulla MissK, Sinuga on natukene teine lugu. Oma vanuse kohta oled Sa kõvasti ülekaaluline. Ära palun solvu aga ma usun, et kuigi Sa oled alles 14 aastane, siis paistab, et Sa siiski teadvustad endale seda probleemi. Muidu poleks Sa Kaaluabiga liitunudki. Seega kui Sa siit abi saad, on see väga tore. Aga kindlasti ei peaks 14 aastane seda üksi läbi elama ning ma väga loodan, et Sul on siiski ka Su pere toetus. Kaaluabi kasutajate toetus on Sulle garanteeritud, kui otsustad siit tõsiselt abi ja toetust leida oma teekonnal. Ole tubli, püsi terve ja edu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alaealised Kaaluabis
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. January 2011, kl 09.23

MissK, väga loodan, et sul jätkub tahtejõudu ja järjepidevust kaalust alla võtmiseks. Kuna minu 13-aastane neiu on ca 10 kg ülekaalus, siis tean, mida sa tunda võid. Kirjuta blogisse julgesti ja anna igapäevaselt meile ülevaade, kuidas sul läheb, eks. ja loodan minagi, et su kodused on sinu ettevõtmisega ikka kursis. Hoian sinu jaoks pöidlad peos! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.