Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Idee
Kuupäev: 22. November 2011, kl 22.55

Tere. Mul tuli väike idee. Nimelt, mulle tundub, et paljudel Kaaluabi kasutajatel on ostetud toidupäeviku jms pakett. Mul näiteks pole, sest raha läheb kõik mujale ja lihtsalt ei leia seda väikest summat, alati on tähtsamaid kulutusi. Seoses sellega mõtlesingi, et äkki on veel selliseid inimesi? Näiteks teismelisi, kelle vanemad lihtsalt keelduvad raha andmast vms? Ja idee oleks selline, et teha vahel mõni konkurss, mille võitja või võitjad saaksid endale mingiks ajaks Kaaluabi paketi. See konkurss võiks olla näiteks jutukonkurss: miks inimene tahab kaalu kaotada, mis teda motiveerib - teemasid on palju.
Ma ei räägi seda kindlasti ainult enda pärast, kuigi jah, muidugi ma osaleksin, aga tõesti usun, et minusuguseid leidub veel.
Vabandan, kui midagi sellist on juba korraldatud, ma pole väga staažikas KA liige, kõigest kuu või poolteist.
Ilusat õhtut: )

Ahjaaa, Facebooki loosimist juba nägin, kuid mõtlesin jah, sellist, mis ei oleks päris loosimine, vaid mille võitmiseks inimene saaks reaalselt ise vaeva näha.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati PurjusEesel 22.11.2011 22.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Idee
Saatis: Juudith
Kuupäev: 23. November 2011, kl 08.18

Aga septembris oli just delfi naisteka ja kaaluabi koostöös selline konkurss, teemaks minu kaalulugu.
Ise osalesin ja võitsin kolmekuulise kasutusõiguse. Kuid minu arvates on lihtsam ise pakendi pealt vaadata palju miski toiduaine midagi sisaldab ja ise kuhugi märkmikku märkida oma toidupäevik, sest siin nimekirjas polnud paljusid asju mida ma otsisin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Idee
Saatis: akonskis
Kuupäev: 23. November 2011, kl 21.50

Juudith kirjutas:
-------------------------------------------------------
Kuid minu arvates on lihtsam ise
> pakendi pealt vaadata palju miski toiduaine midagi
> sisaldab ja ise kuhugi märkmikku märkida oma
> toidupäevik, sest siin nimekirjas polnud paljusid
> asju mida ma otsisin.


Siin on väga lihtne süsteem, kui mingit toitu/toiduainet ei ole süsteemis saab selle ise sinna lisada. Pakenditel kõik vajalik olemas(üldine kcal kogus 100gr kohta, valkude, süsivesikute ja rasvade kogused).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.