Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
imetamine
Saatis: leero
Kuupäev: 05. January 2012, kl 14.05

olen mitu päeva pannud füüsilise aktiivsuse alla rinnaga imetamist 180 minutit, täpselt küll aega ei võta, kuid see on vast miinimumaeg iga päev, varem võtsus see -211 kcal, täna -208 kcal. Kuidas sellised muutused, küll väike aga ikka, niikuinii on energiakulu selle tegevuse puhul suht suhteline.

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: Pibu
Kuupäev: 06. January 2012, kl 14.06

Äkki seda arvutatakse vastavalt imetava ema KMI-le vmt? Minul näitab 180 minuti kohta -210kcal (pikkus 160, kaal 64.3)

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 07. January 2012, kl 15.28

Mina sinu asemel küll iga liigutust füüsilise aktiivsuse alla ei märgiks, nii hakkad üle sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: leero
Kuupäev: 07. January 2012, kl 19.18

iseenesest ju on imetamine ikka füüsiline koormus ja eriandmetel 300 - 500 kcal ööpäevas kulub, minu meelest see 210 on normull märkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: leero
Kuupäev: 07. January 2012, kl 19.20

ma olen samas möödus ja kaalus täpselt hetkelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: leero
Kuupäev: 07. January 2012, kl 19.22

...aga 180 minutit võrdub mul siin pea iga päev erinev energiahulksad smiley 207, 211, 208 ....) huvitav, keegi muudab vei?

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: Pibu
Kuupäev: 07. January 2012, kl 22.25

Ma arvan ka, et imetamise võib füüsilise koormuse alla märkida küll. Vähemalt ma ise teen nii, sest imetamise ajal keha kulutab energiat ju ikka märkimisväärses osas. Kui ma imetamist arvesse ei võtnud ja sõin 1200 kcal päevas, kippus piim kaduma.

Huvitav jah, et iga päev erinevalt näitab. Kui aus olla, siis ma pole enda puhul tähelegi pannud, et niiviisi kcal erinevad (ma olen sisestanud 60 min päeva kohta) smiling smiley.

Leero, sama pikkus, kaal ja imetav ema?! Väga lahe! Varsti saame mõõtu võtta kumb beebikilodest tublimalt jagu saab. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: imetamine
Saatis: leero
Kuupäev: 09. January 2012, kl 09.05

Pibu, justjust!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.