Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Ettepanek - kalorikalkulaator
Saatis: Caty
Kuupäev: 28. July 2010, kl 21.06

Kas ei saa kuidagi sisestada nn oma toitusid? Et kohe peabki retsepti salvestama, et saaks selle kcal endale lisada?

Võiks olla siin kuskil kalorikalkulaator. Kuhu saaks sisestada nt mingi retsepti komponendid ja portsjonite hulga. Kui ma nt proovin täna uut koogiretsepti, siis ehk ma muudan mõnda komponenti, ehk ilmneb hiljem et polnudki nii hea kook. Siis milleks taolist retseptide alla üldse salvestada Ometigi ma mekin ju oma tüki ära ja saan oma kalorid kätte.
Seega võiks olla siin nurgas kalorikalkulaator, sisestan komponendid, sisestan portsjonid (nt koogi puhul 12 tk vmt) ja näen sealt ära mitu kcal on 1 portsjon. Ja siis oleks juures nupuke Lisa x portsjonit minu päevikusse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek - kalorikalkulaator
Saatis: tusklik
Kuupäev: 29. July 2010, kl 06.50

kahe käega pooltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek - kalorikalkulaator
Kuupäev: 29. July 2010, kl 11.10

Võib-olla on tõesti hea taaskord Kaaluabile retseptidega seonduv meelde tuletada. Ehk siis kindlasti retseptide sisu nähtavaks, et kasutaja teaks, mis nimetuse taga peitub. Ja kui lisada retseptikalkulaator, mis võimaldaks andmebaasis olevat retsepti mugandada/ koguseid muuta, siis oleks ju lausa imetore.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek - kalorikalkulaator
Saatis: savikass
Kuupäev: 29. July 2010, kl 11.26

Kasutajad annavad Kaaluabile nii häid ettepanekuid. See on nagu mingi piloot- või testgrupp, kes peaks, ausaltöeldes, lausa tasuta teenust saama, sest läbi nende areneb kogu keskkond paremaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek - kalorikalkulaator
Saatis: buumen
Kuupäev: 14. September 2010, kl 11.02

kahe käega poolt thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek - kalorikalkulaator
Kuupäev: 18. September 2010, kl 10.23

mina ka kalorikalkulaatori poolt.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek - kalorikalkulaator
Saatis: mammut
Kuupäev: 19. September 2010, kl 20.46

olen poolt ja eriti selle vastu et saaks mugandad retsepte

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.