Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Täiendusettepanek
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. September 2010, kl 11.50

Tere,

olen lühikest aega kaaluabi kasutanud, kuid on silma hakanud mõned asjad, milliste võrra võiks päevikuid (nii toidu, kui trenni) parandada.
1) Nimelt praegu ei saa päevikut ette täita. Samas kiire elutempo juures on vaja edukaks toitumise jälgimiseks siiski vaja sööke ette planeerida. Sellest ei ole tolku, kui peale sööki sisestad ära ja saad teada, et oih, paljuks läks või õhtul asju sisestad avastad, et oled vaid nt 38% päeva kaloritest tarvitanud. Ette planeerides jätaks teinekord midagi söömata või planeeriks rohkem vahepalasid ja jagaks kalorite tarvitamist mõistlikumalt päeva peale ära. Sama päeva asju ei ole töötaval inimesel tihti aega ka sama päeva hommikul mõtlema hakata.
2) Ei ole kusagil toidukorra paljundamise nuppu. Mina näiteks valmistan tihti toitu rohkem ja söön sama toitu mitmel päeval kuid väga tüütu on kolm päeva hiljem meenutada, et mis kõik nüüd sinna söögi sisse sai. Sellisel juhul oleks suureks abiks võimalus kopeerida või paljundada näiteks eelmiselt päevalt toidukorra sisestused.

Loodan väga, et need suht väikesed kuid tarvilikud ja kasulikud täiendused on varsti päevikus kasutusel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: Lylleke
Kuupäev: 03. September 2010, kl 10.12

Toetan neid ettepanekuid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: Agda
Kuupäev: 18. October 2010, kl 14.50

Toetan samuti ettetäitmist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Kuupäev: 24. October 2010, kl 10.35

Olen väga nõus...
tegin eile hommikul putru, millest 1/4 jäi ka tänaseks hommikuks.....
oleks hea, kui saaks toiduained ümber kopeerida ja ka mahud muuta, kiiremini kui käia kahe lehe vahet ja igat toiduainet ükshaaval uuesti sisse toksides....
Loodan, et kaaluabi aina täieneb, sest hetkel oma raha eest olen saanud küll suurepärase seltskonna ja päris ok toitumispäeviku, kuna ise vihikusse kirjutamine on tülikam, aga kui tasuline keskkond siis võiks ikka selle raha eest ka midagi rohkemat saada, kui näha, et mida veel minu tomat peale kalorite, rasva, valkude ja süsivesikute sisaldab.
Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 11. November 2010, kl 15.50

Tere!

Aitäh, nende täienduste lisamine on töös ning hiljemalt 1. detsembril peaksite saama neid ka kasutada.

Tervitades,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: Gerri
Kuupäev: 14. December 2010, kl 10.20

Tere!

Kas viga on minus või ei saagi foorumis enda postitust muuta?

See võimalus võiks olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 23. December 2010, kl 12.28

Tere Gerri!

Aitäh ettepaneku eest. Kaalume foorumi postituste muutmise võimalust.

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. December 2010, kl 18.24

Tore, et vaikselt uuendusi juurde tulebthumbs up

Oleks selline küsimus/ettepanek, et blogis oleks väga tore, kui saaks kah smaile panna. Oleks natuke lõbusamwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: Gerri
Kuupäev: 12. January 2011, kl 11.12

Tere!


Ettepanek foorumi postituste osas! Märge "Uus" võiks olla tõesti nendel teemadel/postitustel, mis on uued või värsked. Need, mis on mitu kuud vanad, need ei ole uued!


Tänud

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. January 2011, kl 12.59

See UUS tähendab ju seda, et antud teemas on uus postitus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: Gerri
Kuupäev: 31. January 2011, kl 19.53

Ma vabandan, minu viga. Avastasin selle peale kommentaari, aga ei saanud enam oma postitust kustutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: merekass
Kuupäev: 02. February 2011, kl 16.23

Tere.

Mina sooviksin et minu päevikuleheküljel oleks omaenese MENÜÜKAART, kust ma oma lemmiktoidud ühe klikiga üles leiaksin. Muidu läeb liiga palju aega toiduainete/retseptide ülesleidmisele.
Tänan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: merekass
Kuupäev: 02. February 2011, kl 18.35

Ja veel:

Tahaks, palun väga, teada ka retseptide koostist. See on hädavajalik, et võrrelda, kas see retsept kattub minu valmistatud söögiga? Või on retsept sootuks erinev (näiteks panen kartulipudru sisse ka sibulat, piima, võid) ja see kalorsus võib erineda nimekirjas olevast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Täiendusettepanek
Saatis: pets
Kuupäev: 27. March 2011, kl 12.13

Minu jaoks oleks väga oluline, et ma saan kellaajaliselt üles märkida, mida ma söön, st et hommikusöök, lõuna, õhtusöök ja vahepalad (sest neid on mul päevas 3-4 tk), oleks võimalik kellaajaliselt määratleda, samuti trenn. Lisaks veel, et oleks rohkem mõõte, kuna mõõtude jälgimine on sama oluline kui kaalu jälgimine - hetkel on ainult vööümbermõõt, kuid tegelikult on rinna-, rinnaalune-, talje-, kõhu-, puusa-, reie- jne ümbermõõt sama oluline paljude jaoks smiling smiley Pluss oleks mul väga vaja saada infot iga päev selle kohta kui palju ma söön erinevaid vitamiine ja mineraalaineid vajalikust päevakogusest, st samamoodi visuaalne võrdlusmoment ka nende puhul, nagu hetkel on süsivesikud, rasvad ja valgud. Praegu ongi, et kaaluabi on väga super ja lahe, aga minu kui tervisefriigi jaoks on suur kasulik osa puudu. Samas mingit paremat softi kasutamiseks ka ei leia sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.