Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaaluabi.ee vene keeles - otsime testijaid
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 26. February 2010, kl 14.38

Oleme enamvähem valmis saanud venekeelse kasutajaliidese. Kas tänaste kasutajate hulgas huvilisi kes tahavad aidata meil venekeelset tõlget lihvida? Kui jah siis anna märku siinsamas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee vene keeles - otsime testijaid
Saatis: Jelena
Kuupäev: 26. February 2010, kl 15.55

olen valmis! leidsin juba paar sõna, mis vajavad parandamist. kuhu kirjutan oma märkused?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee vene keeles - otsime testijaid
Saatis: Helen
Kuupäev: 27. February 2010, kl 03.55

väga tore, et vene keelse liidese valmis olete saanud, aga äkki oleks pidanud eesti keelses esinevate probleemidega ennekõike tegelema?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee vene keeles - otsime testijaid
Saatis: pisike
Kuupäev: 27. February 2010, kl 09.03

Mul tekkis sama küsimus. Tore, et mõtlete ka venekeelse versiooni peale. Aga siiski, tahaks näha juba erinevate toiduainete sisaldusi, sisestada vöökoha ümbermõõtu, võimalust märkida vähemalt järgmise päeva menüüd. Siiani antud ainult ebamääraseid lubadusi.Tahaks konkreetsust, mitte vastust "peatselt". Mõnele enda poolt tõstatatud küsimusele pole vastust Kasutajatoelt saanudki? Ei tahtnudki tegelikult vinguda, sest olen selle programmiga ju juba tulemusi saavutanud ja mulle väga meeldib selline kaalualandamise viis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee vene keeles - otsime testijaid
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 27. February 2010, kl 20.19

"Kuldsed sõnad" pisikeselt...ühinen täielikult smiling smiley, võttis minu mõtte kokku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.