Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Eesmärk 12 nädalat võrdub 2kuuga?!
Saatis: jana80
Kuupäev: 28. February 2010, kl 12.42

Täna registreerusin. Soovisin eesmärgi saavutada 12 nädalaga, kuid nägin, et eesmärgi saavutamiseni on jäänud 2 kuud?! smiling smiley Miks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk 12 nädalat võrdub 2kuuga?!
Saatis: Creeps
Kuupäev: 28. February 2010, kl 14.31

Jajah, mul ka näitab, et eesmärgini on 2 kuud, aga peaks olema 13 nädalat. See on ju 3 kuud. Natuke häirib see, et nii palju vigu programmis on. Näen ka, et ma ei ole ainuke, kes seda täheldanud on. Kummaline, et programmi haldajad annavad umbmääraseid lubadusi asja parandamiseks, aga tegelikkuses ei toimu midagi. Kokkuvõttes me maksame kasutuse eest aga vastu saame pooliku teenuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk 12 nädalat võrdub 2kuuga?!
Saatis: kadri
Kuupäev: 02. March 2010, kl 14.10

see eesmärkide nädalad ja kuud ei klapi jah kuidagi.ja naljakas on see,et kui muudan oma eesmärki,ehk vähendan aega või suurendan siis kaob ära saavutatud %.see mind häirib,et kui otsustan eesmärgini kiiremini jõuda kadus juba saavutatud osa ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk 12 nädalat võrdub 2kuuga?!
Saatis: pisike
Kuupäev: 02. March 2010, kl 14.29

Kahjuks on see jah nii! Olen seda teemat juba ise ka tõstnud ja see probleem on paljudel. Miski pärast pole ka Kaaluabi vastust sellele (et kas muudavad selles osas midagi või jääbki see nii). Ise otsustasin, et pean oma % arvestust blogis. Võib olla edevuse asi aga esimese nädala %-d, mis mul kadusid olid minu jaoks märkimisväärsed ka.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.