Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 04. March 2010, kl 23.48

Küsiksin siis, et millal ja millised olid viimased muudatused, mis tegid siinses keskkonnas liikumise ja tegevused paremaks smiling smiley?
Ei pea silmas valesti sisestatud retsepti parandamist ja kustutamist winking smiley. Konkreetsus on täpsuse alus winking smiley. Suured tänud vastajale juba ette smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Helen
Kuupäev: 05. March 2010, kl 01.08

Hakkasin nüüd selle peale mõtlema...ja ei tule midagi pähe. Aga äkki ma liiga tihe külastaja sellel lehel ja ei oska tähele panna. Aga kaaluabi vastus huvitaks küll, äkki saan isegi siis üle tsekata need uuendused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 05. March 2010, kl 07.46

tõepoolest ,mida nad siis täitnud on oma lubadustest, ma küll midagi tähele ei ole pannud ,külastan foorumit ja päevikut iga päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 05. March 2010, kl 09.05

Ma arvan sama, et nt vööümbermõõdu graafiku lisamine ja blogi kommenteerimise võimaluse loomine ei tohiks üle mõistuse rasked olla... Inetu küll teiste rahakotis sobrada, aga tegu siiski ju tasulise teenusega ja kui arvutada, palju kasvõi 1000 inimese liitumine raha toob, peaks ressurssi IT-lahendusteks ja töötegijatele jaguma. Ei, väga ei nori, põnev ja hea lahendus kaalualandamiseks, aga lihtsate asjadega saaks veel palju paremaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 05. March 2010, kl 11.14

täpselt, ma ka oma ümbermõõdud ja asjad kõik pean paberile kirjutama, nii tüütu kui saaks kõik siia kuskile üles märkida...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: pisike
Kuupäev: 05. March 2010, kl 14.24

Uuuuuu, Kaaluabi kus sa oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 06. March 2010, kl 12.46

Oomaigaad, mind ei lase toidupäevikussegi sisse momendil, ükspäev ei saanud õhtust menüüd sisestada,(kurtsin sellest siin kohe, mingi aja pärast lasi toitu sisestada ja andsin sellest ka seal kohe teada, Tahtsin poole tunni pärast sinna kirjutada, et jälle ei tööta, aga mu teema oli ära kustutatud)) olen siiski ju maksnud ja sellised asjad ja lubadused on võimalik korda ajada küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 06. March 2010, kl 12.50

No praegu ongi täitsa jama, tahaks oma lõuna kirja panna, kuna lähen kodust ära ja vaja oleks teada palju õhtuks üle jääb, no ei saa päevikusse

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: kadri
Kuupäev: 06. March 2010, kl 16.11

mina ei tea kas asi on ainult minus aga ma ei sa saata erakirja ja ei saa ka 80%kordadest kui soovi vastata teemades.vahel ei saa terve päeva,lihtsalt ei tööta.
ja muudtusi ma pole näinud küll,mitte minu jaoks.
ikka ei näe retsepte.see täitsa jama,sest kui on lihtne supp,mida ja kui palju see sisaldab,et annab teatud koguse kaloreid.nii ikka väga tõpselt ei saa kaloreid märkida.tehke palun midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Helen
Kuupäev: 07. March 2010, kl 01.50

minu kogemused näitavad, et foorumisse ei saa postida kui oled foorumisse sisenenud lehe alumises servas ollevast kohast (viimati foorumis), kui aga sisened foorumisse lehe päisest siis toimib. Proovi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 07. March 2010, kl 09.08

tundub et kaaluabi hakkab alla käima , ju varsti pannakse leht kinni ja me oleme oma rahast ilma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 07. March 2010, kl 12.03

Ära hirmuta, tegelikult mul käis ka see mõte peast läbi kui aus olla. Olen vaid 2- nädala jagu raha siin ära jõudnud kulutada.Loodame ikka, et nad tegelikult püüavad kliendi soove täita ja täiendusi teha, mõte ju tegelikult hea kaaluabi näol ja aina paremaks läheks kui tuleks need täiendused. Ega siis korralik programm ju tulebki koos kasutajate soove arvestades. Ainult, et jah kus on need täiendused.
Ma ei tea kas enam on mõtet, aga sooviks veel sellist täiendust, et päevikus oleks võimalik märkmeid lisada ainult enda jaoks ka, mitte, et peaks blogima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 07. March 2010, kl 12.59

Ma ei usu, et Kaaluabi kusagile kaob. Uudiseid tuleb ju aktiivsetl ning kui mõned viperused välja arvata, siis kõik toimib. Ega see arendamine tavaliselt nii kiiresti ei lähe kui tahad. Mina panen küll oma mõtted kirja, mida kõike võiks veel teha ning loodan, et varsti on ka muudatusi näha. Edu Kaaluabi meeskonnale, minu arvates on igatahes väga lahe keskkond

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 07. March 2010, kl 14.35

blogimine on ikka vabatahtlik, mind ei saa küll keegi sundida seda tegema. Kui mul ikka ei ole midagi kitjutada siis ei tee seda. (viitega Boo 25 kirjale).

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 07. March 2010, kl 19.36

kuidas moodi see oma lemmikute toiduainete asi käib , saad küll tähe kollaseks teha toiduaine ees aga edasi, kuhu see salvestub, kas toiduainetesse või on kuskil avastamata rubriik lemmikud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 07. March 2010, kl 22.48

No ma mõtlen nii, et kui on(ja mul mitu korda ongi ette tulnud) enda jaoks vaja mingi märkus konkreetse päeva kohta vaja lisada, mida hiljem arvesse võtta, et see oleks lihtsalt ainult mulle lugeda,kasvõi mõni märksõna, mida ma ei hakka blogima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 07. March 2010, kl 22.54

Aga sellest lemmikute asjast ei ole mina ka aru saanud, ma ei suuda seda tähekest isegi kollaseks saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 07. March 2010, kl 23.20

Kuidas hinnata vaikust ja küsimusele vastamata jätmist? Kas ainult reede, laupäeva ja pühapäeva saabumisega? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: kalle
Kuupäev: 08. March 2010, kl 00.29

Vaatan eelnevat vestlust ja imestan. Kaaluabi leht tehti avalikult lahti kuskil 1. veebruari kandis ja juba terve hulk rahvast hakkab eesti traditsioonilisel moel vinguma.

Ma olen kaaluabiga ilusti kilod kaotanud ja kavatsen veel kaotada. Olin väheste hulgas, kes sai jaanuaris enne beetat asja proovida ja siis oli päris palju asju katki ning need parandati ilusti ära. Isegi praegu toimub vaikselt progress, aga vingujad ju sellist asja ei märka winking smiley

Mul on väga heameel, et Kaaluabi leht areneb - sisuliselt saan sama raha eest mõne aja pärast veel parema toote. Näidake mulle poodi, kus juba ostetud asja saate uue ja parema vastu vahetada?

Edu tegijatele ja ootan pikisilmi täiendusi

NB! Vingumine ei kuluta kaloreid, vaid ainult kasvatab stressi ja toob kaalu. Olge rõõmsad ja õnnelikud smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kalle 08.03.2010 00.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 08. March 2010, kl 08.15

Eks ma tegelikult ikka olen nõus jah, et see hea koht. Vaja ikka vinguda kawinking smileyMul aitab küll see kaalu langetadagrinning smiley Loodame ikka, et need täiendused tasapisi tulevad. Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Helen
Kuupäev: 08. March 2010, kl 08.54

Olles ise suht hästi kursis, mis moodi IT valdkonnas asjad käivad ja kui kiiresti mingeid asju peaks võimalik saada olema, siis julgen siiski väita, et lihtsad täiendused nagu blogile kommenteerimisvõimalus, või menüü sisestamise võimalus nt 2 päeva ette peaksid olema teostatavad väga kiiretsi. Pisikestes asjades võib teinekord seisneda nii palju. Ma loomulikult ei tea mismoodi kaaluabi toimib ja kui palju tunde nädalas kulutatakse IT arendamisele. Artikleid mis siia on lisatud peaks lehe haldussüsteemi kaudu lisades võtma aega 2 minutit maksimum. (juhul kui artiklit ise ei kirjutata) Seda küll mingiks uuenduses lugeda ei saa. Viimane uuendus oli minu mäletamist mööda venekeelse veriooni valmis saamine. Arvan siiski, et enne võiks eestikeelse korralikuks teha ja siis tuua teised keeled juurde. Aga mis seal ikka, eks kaaluabil on kindlasti mingi kava ees mis on esmatähtis ja mis mitte. Midagi ei ole teha kui olemasolvate klientide vajaduste rahuldamine ei ole prioriteediks. Iseenesest miinimumvajaduse leht ju rahuldab, saan ju täita oma toidupäevikut mis ongi peamine ülesanne. Ja kilod kaovadwinking smiley

Aga täiendusi ootan minagi pikisilmi ja loodan, et need tulevad ikka enne kui mina oma soovitud kaalu saavutan. Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 08. March 2010, kl 10.47

ahha , lemmikute toitude asi selge---kui teed toiduaine ees tähe kollaseks ja vajutad otsi, siis tulevad sinu lemmikud kõigepealt (ainult siis kui sa ei ole otsingu lahtrisse midagi kirjutanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 08. March 2010, kl 11.47

ok, saan aru nüüd kuidas peaksin leidma lemmikud toiduained, aga ma ei saa aru, kuidas täheke kollaseks saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 08. March 2010, kl 17.09

tähekese peal tuleb klikkida

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Deothora
Kuupäev: 08. March 2010, kl 19.41

Mul on ok kui antakse teada, et hetkel pole võimalik muutusi teha ja tore oleks kuulda ka miks. Kaaluabi muidu väga hea abimees.
aga mind ärritab kui ignoreeritakse. No mingigi vastus võiks sellele teemale tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: tulevik
Kuupäev: 09. March 2010, kl 07.47

Tahaks teada et mille järgi need spordialade energia kulutamised arvestatud on?
Näiteks ma leidsin koha kus sain arvestada välja oma energiakulu 30 min jooks 8km st et 16 km tunnis ja ma sain vastuseks 288kcal aga siin on 13km tunnis jooks 30 min 360kcal.Ma arvan,et sellega tuleb midagi ette võtta kuna iga inimene ju kulutab erinevalt energiat tehes samu harjutusi.Seda arvestatakse ju ikkagi sinu kehakaalu järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 09. March 2010, kl 11.25

Saan aru küll sellest, mis on blogi ja mis on selle idee. Aga siiski, kas blogi oleks võimalik pidada ka nii, et seda kogu ilmarahvas ei loeks? Mina tunnen küll selle järgi vajadust ja tahaksin kirjutada vaid enda tarbeks. Siis rohkem nagu pävik isiklike märkuste jaoks. mh? ah?

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: tulevik
Kuupäev: 09. March 2010, kl 11.28

Hallooooo kas siin keegi vastab ka inimestele?

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 09. March 2010, kl 13.13

paistab et nad ei saa aega , "tegelevad muudatustega"

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 09. March 2010, kl 16.48

nu vot, mina ei saa niimoodi tähekest kollaseks, arvasingi, et klikkides tähekese peal, aga kui see ei mõikand, siis arvasin, et ehk kuidagi teisiti.Momendil ei lase jälle mul jälle toitu päevikusse sisestada

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.