Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Ettepanek
Saatis: Sirocco
Kuupäev: 11. February 2010, kl 17.57

Oleks tore, kui te paneksite päeva toitumise põhinäitajate diagrammi kõrvale ka diagrammi, mis näitab söödud toidust saadud vitamiiniprotsente. Ja alla võiksite siis kirjutada, mis oleks soovitav päevakogus nende vitamiinide saamiseks. Veel toredam oleks, kui Kaaluabi analüüsiks vitamiinide söömist ja "ütleks" siis näiteks automaatselt, kui näeb mingi vitamiini vähest tarbimist: C-vitamiini kogus väike - söö rohkem tsitruseid vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Kuupäev: 11. February 2010, kl 21.02

Kui juba ettepanekuid teha ... Toidupäevikus võiks olla iga rea juures lisaks kilokaloritele ka rasv, valgud ja süsivesikud - oleks lihtsam toidu tasakaalu jälgida

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 13. February 2010, kl 17.04

nõustun "Suur_tydruk" ´u ja Sirocco ettepanekutega - ise olen ka sama mõelnud, paremal küll näitab, et toitumine ei ole tasakaalus, aga sama ei näita seda, palju konkreetselt just selle toiduainega on saadud, valku, rasva ja süsivesikud.
Samas võiks olla ka nii, et kui hakkad toiduainet lisama, siis viskab n.ö rippmenüü kohe ette.
Näiteks - sisestad sõna - makaron - ja kohe pakub automaatselt kõik sõnad, kus on sees makaraon ja kerides saad valida selle, mis sinule sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Kuupäev: 02. March 2010, kl 18.12

Võiks olla ka nii, et retsepti peale klikates näiteks ära koostisained ja palju rasvu, valke, süsivesikuid sisaldab. oleks asi kohe selgem ja teaks ka mida süüa, kui vastavat toitainet liiga vähe/palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 18. March 2010, kl 09.43

tööde nimekirjas. tuleb lähiajal

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 19. March 2010, kl 09.04

Ei tea, kas on ka võimalik panna näitama seda toitumisgraafikut (valk,rasv,süsivesik) nädala lõikes. Mina olen lugenud, et toitumine peab olema tasakaalus nädala lõikes. Päeva kaupa, mulle tundub, et ei saa iial tasakaalu, tahaks teada kas nädala lõikes saan, suurim soov oleks ju siiski üldjoontes tervislikult toituda. Usun, et ma ei ole ainus. Tänud vastukaja eest juba ette!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Kuupäev: 20. March 2010, kl 09.03

nädala lõikes oleks vist tõesti mõtekam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: Careliin
Kuupäev: 27. March 2010, kl 11.53

Kas oleks võimalik lisad märkmete lahter,mis ei oleks kõigile nähtav. Kui mingil põhjusel ei ole aega kõiki asju sisestad näit käisin sünnipäeval ega märkiud mida täpselt sõin jne. Saaks siis vähemalt märkmetesse kirja panna, et olin külas jne..

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: 123keits
Kuupäev: 16. April 2010, kl 21.26

väga hea oleks, kui saaks teha ka järgmise päeva menüü ette-loodan, et selline variant ka tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Kuupäev: 17. April 2010, kl 15.54

Ja siis võiks veel olla nn. vabalt sisestatavate kalorite rida ehk "sõin midagi, mille kaloreid enam-vähem tean, aga täpsest koostisest pole halli aimugi".

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: Oskar
Kuupäev: 27. April 2010, kl 20.23

Üldisel asjalik rakendus. Samas tundus igatahes mulle veider, et:
1. Eraldi graafikutel söödud kalorid ja füüsilise koormuse kalorid
Samad teljed ja ühikud, peaks olema näpuliigutus ühele pildile viia.
Pluss igaühte huvitaks tarbitud-kulutatud kalorite vahe.
Toksisin just excelisse, kolme jutiga graafikult kohe hulga selgem, mis toimunud.
2. Praegusel kalorinormi graafikul on norm ja koridor selle ümber
Normi saab muuta ainult läbi eesmärgi muutmise, kusjuures tihti minnakse muutma mitte eesmärki vaid tahetakse muuta füüsilise aktiivsuse taset. Kusjuures sellega läheb kaotsi saavutuse protsent, st jääb näha, et sinu senine saavutus 0%.
Mumeelest võiks kasutajal olla võimalik korrigeerida nii kalorinormi kui koridori
otse graafiku lehel (kus oleks ka eelpool mainitud söödud-kulutatud vahe)

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: Christy
Kuupäev: 10. May 2010, kl 07.01

palun jah, "umbes täpselt sinna poole" kaloririda, sest suisel aal ikka väljaskäimist rohkem ja siis pane siia mingit ama kirja. mina näteks eile hädas tordiga, sellist tüüpi torti polnud siin kirjas, karbilt vaatasin ära kalorid aga no need valgud jne värgid meelde ei jäänud ja sisestama ma seda torti ei hakanud. teadsin, et kilone tort jagati 12 tükiks, tegin arvutuse, sain tük suuruse ja no mingid kalorid vaja kirja panna, siis panin suvalise tordi ja mängisin grammidega, et umbeski sama tulem saada. jube nikerdamine!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.