Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kõhulihaste harjutused
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 13. February 2010, kl 16.52

Ma ei leia treenigu alt - kõhulihaste harjutusi. Neid saab küll mitut moodi teha, kuid hetkel ei ole vist baasis ühtegi.
Ise olen teinud enamvähem igapäev ca 40-60 kordust kõhulihastele - ülakere tõsted (seda küll vastaval trenzööril).

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 17. February 2010, kl 13.32

Ma paneks vist jõutreeningu alla, tundub kõige loogilisem, sest jõuasaalis kui korraga ühte lihasgruppi treenid on ju sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: Herett
Kuupäev: 17. February 2010, kl 18.15

Aaga kui teha kodus kõige lihtsamaid ülakere tõsteid, ilma trenazöörita? Kuidas siis märkida?

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 18. February 2010, kl 13.40

tänan soovituste eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: rapunsel
Kuupäev: 18. February 2010, kl 16.14

panen lingi ja soovitan kõigile, väga lihtne kodus teha kui viitsimist on:
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: rapunsel
Kuupäev: 18. February 2010, kl 16.25

tore foorum - isegi linki ei saa kopidasad smiley - moded võiksid siis ise oma lehe atraktiivsemaks muutmiseks treening linke lisada - inimesed maksavad lehe kasutamise eest raha aga vastu saavad pooliku toote
ok, youtubest tuleb leida 8 minute Abs

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: Jonna
Kuupäev: 26. February 2010, kl 18.15

Seal klipil nad teevad valesti. Sain sarnase soorituse eest nii oma mehelt, kui treenerilt noomida. Kõhulihase harjutust tehes, tuleb vaadata lakke, mitte enda ette.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: rapunsel
Kuupäev: 27. February 2010, kl 11.43

ei oska pea asendit kommenteerida kuna ma nende harjutuste järgi ikka kõhulihaseid treenin winking smiley aga minul need harjutused toimivad kõhule hästi ja võtab kõhu valusaks küll kui pikalt ja tempokalt teha

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Kuupäev: 27. February 2010, kl 18.32

www.dieet.ee on treeninharjutusi igale lihasgrupile.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Kuupäev: 25. April 2010, kl 09.59

ei lakke vaatamine kõhulihaste tegemisel ei ole hea, kael kipub kangeks jääma. kael peab olema võimalikult vaba ning kui lõuga rinnapoole hoida, siis ta on vabam. nimelt pinges ja lühenenud kaelalihased tõmbavad pead kuklasse.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Kuupäev: 27. April 2010, kl 07.19

Cantatricele.
Just vastupidi. Nii palju kui ma erinevates trennides käinud olen, siis eranditult kõik treenerid on öelnud, et kõhulihaseid tehes peab kael olema ilus ja pikk ning lõua alla peab mahtuma rusikas. Kaelast aitab pinget maha võtta see, et tuleb pingutada rohkem kõhulihaseid, mitte kaelalihaste abil ennast üles tõugata. Pingutus tuleb eelkõige suunata kõhulihastesse. Sama juttu räägiti ka koolis kehalise tunnis smiling smiley
Jõu mõttega suunamist erinevatesse kehaosadesse õpetab väga hästi pilates winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kõhulihaste harjutused
Saatis: Iiah
Kuupäev: 05. August 2010, kl 13.52

[www.youtube.com]
(klikka lingil)
See tundub olevat kõige parem lehekülg youtubest.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.