Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Sammulugeja
Saatis: irru
Kuupäev: 22. February 2010, kl 09.47

Kannan iga päev sammulugejat tööl olles. See näitab ka päeva jooksul kulutatud kalorite hulka - kas võin need ka lisada nö treeningu alla?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: lutsifer
Kuupäev: 16. March 2010, kl 13.34

Kannan ka sammulugejat tööl. Terve päeva liigun ja õhtuks koguneb 6,5kilomeetrit.Olen lasteaias tööl.Millise treenigu alla see kuulub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: eveka
Kuupäev: 16. March 2010, kl 17.09

Ma arvan, et oma päeva sammud teed Sa nende kilokalorite arvel, mida saad oma päeva toitumisnormist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: polters
Kuupäev: 21. March 2010, kl 11.59

Mina sammulegeja samme treeninguks ei arvaesta, treeningusse lähevad ainult õhtuse 1-1,5 tunnise kepikõnni kulutatud kalorid. Need lisan ka päva lõpuks, et mitte neid kaloreid uuesti täis süüa. Ise olen tulemusega rahul, päevas keskmiselt kuskil 15 000 sammu ja kahe nädalaga 3 kilo maassmiling smiley
Alguses muidugi kaal langema ei hakanud, kuna keha ehmatas igapäevase kõndimise peale päris ära ja kaal seisis paar nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. March 2010, kl 13.46

Ka mina ei arvesta sammulugeja samme treeninguks. Kuid alustasin koos kaaluabiga liitumisel ka igapäevast 45 min kõndi ja see kulgeb aeroobse tegevusena ning selle panen kirja treeningu alla.

Loodan, et liikumise suurendamine päevas aitab mul igati kaalukaole kaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Emily
Kuupäev: 29. March 2010, kl 20.32

Päeva jooksul tehtud sammulugeja samme ma siin trenniks ei märgi. Pigem pean sellega eraldi arvestust teemal - kasulik on päevas käia 10 000 sammu. Samas märgin ma aga päevase jalutuse alla oma õhtused töölt koju tulemised - ca 25 minutit jalutust (hommikuti olen tavaliselt oluliselt laisem ja sõidan trolliga).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.