Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kallid või odavad spordivahendid
Saatis: Niika
Kuupäev: 22. April 2010, kl 17.20

Odavad tossud toovad seljavalu [maraton.postimees.ee] Siin artiklis selgitatakse, et sporti peaks ikak tegema kallite vahenditega. Ma pole muidugi mingi spordimees üldsegi, aga mulle ei ole spordivahendite kallidus küll kunagi oluline olnud. Kui profiasju teie spordi tegemiseks valite?

Valikud: VastaOsunda
Re: kallid või odavad spordivahendid
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. April 2010, kl 15.55

Jalanõud peaksid ILMTINGIMATA korralikud olema. Muidugi ei pea ostma kõige kallimaid, parim oleks professionaalse müüja soovitus. Aga alla 1000.-maksvad tossud kõlbavad vaid niisama ringi kõndimiseks.
Riietus on juba rohkem mugavuse asi. Valed jalanõud teevad sportimise ebamugavaks ja võivad vigastusi jne esile kutsuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kallid või odavad spordivahendid
Saatis: Memee
Kuupäev: 23. April 2010, kl 17.29

Eks igaühel on omad standardid ja mis siin salata, päris suures osas sõltuvad need ka palganumbrist. Prioriteetidest muidugi ka - kui sport oleks mul mingi eesmärk omaette ja jookseksin regulaarselt iga päev tund või kauem, siis vähemalt kaaluks kallimate jalanõude ostmist. Aga selleks et joosta niisama paar-kolm korda nädalas pool tundi - eip, minu käsi küll ei tõuse 1000-krooniseid tosse ostma.

Valikud: VastaOsunda
Re: kallid või odavad spordivahendid
Saatis: merts
Kuupäev: 23. April 2010, kl 17.32

Spordijalatsid peavad siiski väga head olema.Jooksmiseks ikka jooksujalatsid.Ka riietusega sama lugu,ikka sportimiseks ettenähtud riided,sest nii on lihsalt mugavam ja ka ilmastik ei ole siis enam probleem.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.