Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Orbitrek
Saatis: Elinka
Kuupäev: 08. March 2011, kl 17.47

Tere, head kaasvõitlejad!!!

Ei tea tegelikult, kas siin saab üldse selliseid postitusi teha, aga proovin smiling smiley. Kas keegi sooviks endale Orbitrek Elite'i osta? Ostsin TopShopist, kuid siis hakkasin üürima 1-toalist ja siin ei ole ta jaoks eriti ruumi sad smiley. Poes on ta hind hetkel 209,90€, mina annaksin 100-ga ära.

Kribage, kui huvi pakub.
Elina

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 09. March 2011, kl 16.40

Kui vana see on? Kas juhendid ja muud on kaasas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Elinka
Kuupäev: 09. March 2011, kl 18.41

Kaasas on üks ingliskeelne plaadikene treeningplaaniga (1. Total Body Sculpting & Cardio, 2. Total Body Express, 3. Fat Blasting Cardio). Seal on instruktor, kes selgitab, kuidas ja millal mis tugevusega peab nö sõitma ja tal kaks inimest veel grupis, kes kaasa teevad. Mul tekkis vahepeal tunne, et olengi kuskil saalis teistega duellitamas. Kuigi minul eriti jaksu nendega võistelda ei olnud smiling smiley)).

Tuulasin kõik oma riiulid läbi ja rohkem asju ei leidnud. Oli kinldasti ka kokkupanemise instruktsioon, kuid mina sellest aru ei saanud ja kuna isa tuli appi, siis ma seda ei vajanudki smiling smiley. Ma arvan, et ma olen selle minema visanud, kuid otsin veel. Praegu kahjuks ei saa, teen sel nädalal ka õhtuti tööd.

Mis puutub ta vanusse, siis vaatasin arve pealt, et sain ta kätte veebruaris 2009. Paraku kasutanud olen seda vaid maksimum 3 nädalat, kuna siis selgus, et suuremat korterit ma ei saa ja siin ma teda keset ainsat tuba hoida ei saanud. Niiviisi ta seisabki mul panipaigas... Ja nüüd mul on ka seda ruumi vaja, seega otsustasin masina müüa, kuigi eriti ei tahaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 10. March 2011, kl 16.28

Olen mõelnud seda endale soetada küll, kuid pole veel päris kindel. Lisaks ei ole sel masinal enam kehtivat garantiid. Aitäh, mõtlen veidi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: akyke
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.51

Tere!
Kus kandis trenazöör asub? Ise olen Tartus. Kas kompuuter on ka olemas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Elinka
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.08

Tere!
Asume trenažööriga Tallinna kesklinnas smiling smiley.
Tal on olemas pisike display, mis kajastab kaloreid, aega, kiirust ja läbitud distantsi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Elinka
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.21

Lisan veel trenažööri kirjeldust:
kaalub 27 kilo,

Mõõtmed kasutusasendis:
Pikkus: 101,6 cm
Laius: 58,42 cm
Kõrgus: 149,86 cm

Mõõtmed hoiustamisasendis:
Kõrgus: 71,75 cm
Pikkus: 89 cm
Laius: 52 cm

Maksimaalne kasutaja kaal: 125 kg.

Ainus asi, millega ma reklaami juures nõus ei ole, et ta sosinvaikne on smiling smiley). See on ikkagi reklaam smiling smiley. Väntamist on kuulda küll, mitte et see kedagi segaks, kuid ikkagi selline kirjeldus on natuke liialdatud. Minu arust ei saa ükski trenažöör, millega jõupingutust teed, olla päris vaikne.

Samuti lubasid nad kuni 820 kalorit rasvapõletust tunnis. Seda mul ei õnnestunud üle kontrollida, kuna minu keel oli selleks ajaks ammu väljas smiling smiley. Aga kel rohkem tahtejõudu, võib-olla saavutavadki rohkem...

Muu kirjeldus vastab tõele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Viiruk
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.10

Tere Elinka. Tahan endale põhimõtteliselt seda soetada ja see hind enam-vähem sobiks.Endal on praegu jooksurada aga tahan selle välja vahetada ja loodan saada umbes sama hinda, alghind oli 4500 krooni. Kus Sa asud, kas seda näha saaks, või pilte. Sain ikka õieti aru, et see on see Top Shopi
sinise-hõbedase värvi. Ühesõnaga olen huvitatud ja ootan vastust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Elinka
Kuupäev: 14. March 2011, kl 14.22

Tere Viiruk smiling smiley,

Jah, see on seesama TopShopi Orbitrek Elite. Ma katsun pilte ka teha. Aga Sa võid ka läbi astuda millalgi, asun kesklinnas.
Ma päris siia keskkonda oma aadressi ei tahaks lisada, püüan aru saada, kuidas siin erakirjade saatmine käib ja siis kirjutan Sulle smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Viiruk
Kuupäev: 14. March 2011, kl 18.53

Tore, ootan. Ikka Talinna kesklinnas, jah.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Orbitrek
Saatis: Elinka
Kuupäev: 16. March 2011, kl 18.56

Orbitek leidis endale uue kodu.

Head kaalu langetamist kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.