Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Jooksurajad
Saatis: F
Kuupäev: 26. August 2012, kl 08.59

Tere

Sooviksin osta omale jooksuraja koju. Siis hea õhtuti, kui lapsed magavad käia/joosta. Kuid olen omadega ummikus, ei tea, millist valida. Ehk oskab keegi, kes ka kasutab jooksurada sageli, sõna sekka öelda? Et millist valida, millele tähelepanu pöörata jne. Ehk oskab keegi ka marki soovitada? Endale jäi silma mudel: [www.bensport.ee]. On kellelgi selle mudeliga kogemusi jagada?
Ette tänades,
F

Valikud: VastaOsunda
Re: Jooksurajad
Kuupäev: 28. August 2012, kl 14.17

Sellelt lingilt küll mingit kasulikku infot konkreetse jookusraja kohta ei näe. Vaatasin veidi netis ringi, vaata Sina ka - [www.kettler.com.sg]
Otsisin ise mõnda aeg korralikku ja taskukohast seadet, seega võrdlesin palju erinevaid masinaid, mis meil saada on.
Võid vaadata ka neid: [www.falcosport.ee]

Alustuseks peab teadma, millise kaaluga inimesed seda kasutada kavatsevad - kas ise või näiteks mõni üle 100 kg kaaluv pereliige ka (odavamatel on kaalupiiranguks reeglina 100 kg, kvaliteetsematel aga on see number 120 või lausa 150 kg). Siis on tähtis ka kasutatav pind jooksurajal - olen näinud müügil mõõtudega ca 38x100 - SEDA ON VÄHE. Mugavustsooniks on laius alates 48 cm, ideaalis on see üle 50 sm (jõusaalides kasututusel olevatel ongi see arv 55-57 cm kanti). Siis uuri järgi, milline on reguleeritav tõusunurk - 10% ei ole efektiivne, kui oled juba mõnda aega tegelenud kõnni ja jooksuga. Ah jaa, loomulikult tähendab väga palju mootori võimsus. Alla 2 HJ pole mõtet jännata. No ja igasuguseid lisavidinaid võid ka vaadata - on neid masinaid, millel on USB liides/sisseehitatud MP3 süsteem, puhuvad sulle jooksu ajal tuult näkku jmssmiling smiley, mugavust pakuvad pudelihoidjad jne., aga see on juba tõesti rohkem eputamiseks.
Jõudu jooksmisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jooksurajad
Saatis: F
Kuupäev: 28. August 2012, kl 14.33

Aitäh põhjaliku info eest!smiling smiley Jõudsin ise ka umbes 10 min. tagasi Laertes lehele, milline kokkusattumussmiling smiley Aga jah, need andmed ei öelnud mulle midagi. Nüüd siis tean, mida jälgida.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.