Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Seidi
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.04

Otsin kedagi, kes viitsiks minuga, iga ilmaga, käia jalutamas/kepikõndi tegemas Mustamäel. Ise elan Mustika Prisma juures - seega oleks vahva kui keegi veel sealt kandist huvitatud oleks. Üksi ei ole üldse mingit motivatsiooni teha pikka ringi. Seltsis ikka segasem. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Kuupäev: 29. January 2012, kl 09.30

Tere Seidi,

Tundub, et elame väga lähestikku.Kõnnin õhtuti kui lapsed tuttu pandud, vahest ka hommikul. Täna õhtul võiks proovida või siis edaspidi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Seidi
Kuupäev: 29. January 2012, kl 14.25

Mina kõnniksin ka siis, kui laps magama pandud! Äkki jätad mingi kontakti mulle erasõnumitesse? MSNi või meiliaadressi vms .. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Seidi
Kuupäev: 31. January 2012, kl 16.05

Kus sa nüüd kadusid, jäälilled? smiling smiley Võiks jalutama minna!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Kuupäev: 02. February 2012, kl 21.09

Vabandused,

Olingi kadunud, aga jalutan küll. Kui keegi kribib aja ja koha, siis vaatan, kuidas klapib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Seidi
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.49

Äkki kirjutad mulle meilile, sundaessa@gmail.com smiling smiley Mina võiksin kasvõi täna õhtul juba jalutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Siux
Kuupäev: 16. May 2012, kl 14.05

Kas Mustamäel on veel kõndimise harrastajaid ?
Ise käin kõndimas hommikuti ( vahel juba kell 9). Kõnnin koos vankrilapsega (vahel on kaasas ka 5a laps jalgrattaga) , distantsiks on keskmiselt 2h / 10 km, suunaga nõmmele või õismäele. Vanust mul 30+ ja kaalu 80+ (loodetavasti varsti on juba vähem). Mingi aeg suvel teen pausi aga sügiselt jälle linnas ja tahaks jätkata täie hooga kuni võiduka lõpuni smiling smiley
jätke endas siia märk maha kui ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Siux
Kuupäev: 16. May 2012, kl 14.06

lisan veel, et stardipaik on mul Männi pargi piirkonnas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Teris
Kuupäev: 27. July 2012, kl 20.27

Tere Seidi,

Kui on veel soovi kepikõndi teha, siis ma kõnniks iga õhtu, elan Tammsaare peatuses, olen 35, kaal 93, tahaks u. 20 kilo maha saada. Kui oled huvitatud, helista 56205535!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Kuupäev: 03. March 2013, kl 12.20

Jätan siia oma meiliaadressi tiigrikucu@hotmail.com
Olen Kaja keskuse juures ja äkki keegi soovib minuga jalutama hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Liis5
Kuupäev: 31. March 2013, kl 10.58

Kas keegi tahab veel mustamäel jalutamas käia? Ise olen 23a ja kaalun 89kg ning tahaksin väga kaalu kaotada aga ei ole kuidagi seda motivatsiooni. Kui leidub kedagi veel kes end liigutada tahab siis palun andke teada liisike4@hot.ee smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõnnime Mustamäel?
Saatis: Hing
Kuupäev: 25. May 2013, kl 10.23

otsin ka kepikõnnikaaslast , argipäeviti õhtusel ajal peale 18 . asukoht Tallinn...Kristiine,Nõmme ,Mustamäe...ise asun sõpruse hyperrimi lähedal. kaalu 102 ,pikkus 164. vanus 30+ .
Ehk leidub keegi kellel pole veel motiveerivat kõnnikaaslastsmiling smiley
kiri postkasti hing778@hot.ee smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.