Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
crosstrainerite erinevusi
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.06

Tere,
tahaks teada, et kui ma endale tahan Crosstraineri osta, siis mida ma peaks jälgima? Mõte on et ostaks kasutatud. Internetis paljud müüvad. Poes hindasid vaatamas ma pole käinud. Muidugi ma profi oma ei taha.
Küsimus ongi selline, et mis funktsioonid oleks head, mis kindlasti olema peaks (aeg, ckalorid??).
Et kui mina, kes ma pole sellega varem treeninud, mida ma kindlasti pean vaatama selle masina puhul. Kindlasti on siin kogenenud kasutajaid, kes saavad aru, mida ma silmas pean.

Valikud: VastaOsunda
Re: crosstrainerite erinevusi
Kuupäev: 21. March 2011, kl 20.46

No minul on Kettler Vito XL - hooratta suurus 17 kg. Näitab pulssi, aega, läbitud maad, kiirust, kcal (kilodžaule - kcal = 4,2 kJ). Selle viimase uurisin netist välja. On olemas kümme erinevat raskusastet - jube 4 - s annab lihastele jõutreeningut - oleneb ka kiirusest. Tund aega kuni 3 korda nädalas. Mulle piisab. Lisaks mõned jõuharjutused. Olen väga rahul. Aga kindlasti peaks vaatama hooratta suurust (alla 14 kg pidi olema mõtetu, ei oma piisavat effekti). Mõned näidud võiks olla ka peal - nt kiirus, kcal. Pulsiandurid ka võiks olla - siis saad hinnata pulssi, et olla rasvapõletus režiimil ( minul on see 130 - 144), üle selle on juba karditreening.

Valikud: VastaOsunda
Re: crosstrainerite erinevusi
Kuupäev: 21. March 2011, kl 21.14

Katre1982, sul siis ikka tase kõrgem, sinu mudel on kallis ?

Valikud: VastaOsunda
Re: crosstrainerite erinevusi
Kuupäev: 21. March 2011, kl 23.53

Minu mudel maksis kasutatuna 4500.-, täis hind uuena oli 8400.-

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.