Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Põlvamaalt
Saatis: Inees
Kuupäev: 29. March 2011, kl 07.49

Kui palju on siin inimesi Põlvamaalt, täpsemalt Räpinast. Sooviks kellegagi jooksmas või kepikõndi tegema hakata aga pole sellist tuttavat, kes vedu võtaks. Äkki keegi siit on sellest kandist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Põlvamaalt
Saatis: lilluke
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.23

mina ka Põlvamaalt, aga mitte Räpinast... kuigi ma pole ka kaugel sinust ca 14 km Tartu poole ainult winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Põlvamaalt
Saatis: Inees
Kuupäev: 30. March 2011, kl 19.55

Lilluke kui pikalt ise oled kaaluabis liitunud olnud ja kas sul kaalu langetamise koha pealt aidanud ka on? palju plaanis kaalu langetada muidu on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Põlvamaalt
Saatis: lilluke
Kuupäev: 31. March 2011, kl 12.53

ma liitunud polegi, olen lihtsalt registreerinud ja kaalu lanegtada olen püüdnud juba teist kuud...aga jah... eesmärk on 20kg lahti saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Põlvamaalt
Saatis: Inees
Kuupäev: 31. March 2011, kl 17.42

Ma lihtsalt arvasin et foorumisse kirjutamiseks peab olema liitunud, mul need proovipäevad hetkel. smiling smiley Kuidas kaalu muidu langetad- kas mingi kindla süsteemi järgi ja palju langend juba on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Põlvamaalt
Saatis: lilluke
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.58

olen seni korrigeerinud oma toitumist s.t loobunud maiustamisest, mõttetust näksimisest. Joon palju vett ja tahaks ka liikuda rohkem, aga kõik on veel lumine-jäine. Seni olen kaotanud juba 3 kg ja ise olen rahul....pean muidugi jälgima, et kui asi enam ei lähe, siis tuleb midagi veel muuta.

Hakkan ilmade paranedes metsas kindlasti jooksmas käima! kasvõi üksi, õigemini koos koeraga smiling smiley
Räpinas on ju väga ilus park kus saad jooksmas käia ja sealt leiad ka kindlasti kellegi kes sörgib winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.