Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: AigiK
Kuupäev: 16. April 2010, kl 11.58

Tere! Olen värske tulija, üritan siin süsteemile pihta saada smiling smiley Küsimus,kas keegi siinolijatest kasutab/on kasutanud HulaHoop rõngast või mingit taolist toodet ? Kuidas ollakse rahul tulemustega ? Tellisin omale selle,aga tunnistan häbiga,et siiani seisab ta mul nurgas. Põhjuseks ehk 8 kuus magamata öid väikese lapsega,samas laiskus pole ka vabandatav smiling smiley
Tänud vastajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 16. April 2010, kl 12.22

Kui sa mõtled telepoest ostetud rõngast, siis minul lagunes see kinnitustest lahti peale lühikest keerutamist. Tellisin siis lehelt http://www.lerson.ee/?ln=ee paremate kinnitustega ja raskema rõnga. Kaup tuli Smart posti kohale väga ruttu.
Keerutan seda ülepäeva hommikuti pool tundi ja vahel ka telekat vaadates. Igal juhul vööümbermõõt suuremaks ei ole läinud smiling smiley, aga kui palju "süüd" ümbermõõdu vähenemisel rõngal on, ei oska küll öelda. Peale esimest päeva oli puusal suur sinikas ja esialgu panin tihedad riided selga, et nii valus poleks keerutada, nüüd on vist keha harjunud ja kannatab ka ühekordse pluusiga hulatamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: pärlike
Kuupäev: 16. April 2010, kl 12.28

Kui sa mõtled, Hula Hoop rõngast, mida reklaamitakse telekast, ja mis "masseerib" sind, siis minul olid rõngaga halvad kogemused. Tegin esimene päev 10 min, järgmine päev ka, tundsin, et valus on, tegin edasi, "et oh pole midagi, pekid valutavd" tegin edasi. Kolmandal päeval märkas 6a laps minu seljal plekke, "mis need on?" Tuli välja, et ilmusud verevalumid seljale. Ehk oleks pidanud suured mummud ära võtma, ei tea, saatsin toote tagasi ja raha tagastati.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: kadi146
Kuupäev: 17. April 2010, kl 21.07

Mina ostsin sellise mummudega rõnga Ülemiste Rimist 159.-
Sain esimestel päevadel ka mõned sinikad ja keerutasin paksult riides olles, muidu on ikka päris valusgrinning smiley Vööümbermõõdu osas veel kaasa ei räägi, sest olen alles nädalakese keerutand. Palju ei saa veel keerutada, pekid valusadtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 18. April 2010, kl 04.12

Õkk, see näeb enesepiinamisevahendina välja... thumbs down Neerusid lahti ei põruta?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: Leeni
Kuupäev: 02. January 2011, kl 14.11

Ma mul on kogemusi hula massagirõngaa, ostsin selle Kaubamajast Magnetic II Healthhoop 1,2 kg. Algus oli tõesti väga raske, kuigi ei teinud üle 5 min esimestel päevadel, valus oli ja päris korralikud verevalamid tekkisid ka, ei julenud isegi trenni minna. Pidasin siis mõned päevad pausi ja proovisin uuesti ning nagu sel juhendis ka kirjas oli kõik saab korda. Nüüd teen 5 korda nädalas 25-30 min ning kasvõi paljal ihul ja ei mingeid jälgi ning on täitsa tõhus vahend. Muide, seljavalud, mis vahel tunda andsid on ka kadunud, kuna trennisaali pole eriti jõudnud (harjumusjõud vähenes peale seda verevalumite tõttu tekkinud pausi) siis tuleb vist see hula arvele panna:-) Nii, et raske algus on küll, aga selelst on võimalik üle saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 17. March 2011, kl 00.13

Kuskil vene kanalil Tv s räägiti sellest õngast et need kes tihedalt kasutavad pidi halba tegema siseorganitele . Endal on ka see olemas ja peale sellist reklaami eriti ei julge keerutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 17. March 2011, kl 00.14

Kuskil vene kanalil Tv s räägiti sellest rõngast et need kes tihedalt kasutavad pidi halba tegema siseorganitele . Endal on ka see olemas ja peale sellist reklaami eriti ei julge keerutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: Gerri
Kuupäev: 14. April 2011, kl 17.20

Kuidas ta siseorganitele liiga teeb kui sul on keerutamiseks kõhu- ja kerelihaseid vaja? eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: öölane
Kuupäev: 19. March 2012, kl 15.50

Muretsege parem variant,mitte telepoest ja andke tuld. Siseorganiteni see ei jõua,sest meie siseorganid ei asu naha all, lihased jäävad ka vahepeale ja veel seda ja teist, ja ärge vaadake vene kanaleid nii palju.Algus on raske jah aga aeg läheb, harjute ja peagi hakkab meeldima. Ei maksa arvata, et selle raske rõnga vööl hoidmine ei kuluta energiat. Rasv lokaalselt ei kao, kuid massaaz naba piirkonnas mõjutab soolestiku tööd näiteks ja see omakorda kehakaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 27. March 2012, kl 09.54

Hula hoopi (1,2 kg oli vist) rõngaga tuleb tõesti harjuda, algul panin paksu salli ümber kõhu. Mul ka see juba paar aastat, aeg-ajalt jääb jalgu, siis jälle keerutansmiling smiley
Kui keha mummudega ära harjub ja enam valus pole, siis näeb ka positiivset mõju - rasvakiht on õhem (käega katsude), nahk on pehmem (parandab vist verevarustust), seedimisele mõjub ka hästi.
Ma ei usu, et see rõngas seedeorganitele halvasti mõjub. Keerutamise ajal ikka pingutad kõhu-, külje- ja seljalihaseid ju. Ma arvan, et lõtvade lihastega võib lihtsalt natuke paha/ebamugav hakata.
Üleeile alustasin uue keerutamistuhinaga, pekid natuke valutavad...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati vaalapoeg 27.03.2012 09.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Saatis: happy119
Kuupäev: 31. March 2012, kl 19.11

kui keerutada iga päev (isiklikult keerutasin 1000ringi),siis ikka toimib smiling smiley
esimesel korral lõi kõhu siniseks ja mõtlesin juba,et ei suuda mina aga keha harjus ära ja sinikad kadusid ka ära ning cm langesid mühinal.
eelmisel aastal suvel kaotasin 10cm nüüd talvega kõik muidugi tagasi aga alustasin taas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 30. August 2012, kl 07.52

Mina olen ka juba kuu aega tubli keerutaja olnud ja iga päev 1000 ringi ära teinud, kuid mingeid cm mõõdetavaid tulemusi pole küll näha. Kaal ka seisab, st pole see harjutus mulle vist seedimist kiirendavana mõjunud sad smiley Mul päris äge beebipolster kõhu peal. Esimesed kaks nädalat keerutasin tavalist plastmassrüngast, nüüd juba raskemat lainelist rõngast.
Kas on keerutamiseks mingeid erinippe, et seda veelgi efektiivsemaks muuta? Kui kiiresti teie tulemusi nägema hakkasite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hulahoop massaažirõngas- toimib või ei?
Kuupäev: 15. April 2013, kl 14.26

Tahaksin ka tulemusi kuulda staazikatelt keerutajatelt.
Olen ise hädas just paksu kõhuga, sisuliselt olen tünnikujuline.
Kas rõngast on kellelegi reaalset abi tulnud just vöökoha peenemaks saamisel?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.