Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kepikõnd Tartus
Saatis: mina
Kuupäev: 06. April 2011, kl 08.57

Otsiks kedagi kellaga kepikõndi teha tartus Ropka piirkonnas. Ise eelistan käia Ülenurmele ja tagasi! ca 6-7 km ring.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. April 2011, kl 09.33

Hei, hei,

siis sobid ju minuga kampa. Elan Jalakas ja käin ka seda rada mida kirjeldad.Kui palju treenid ja mis aegadel?

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Kuupäev: 06. April 2011, kl 10.33

Hei!
Mina elan ka Tartus Kopli tänaval ja mulle see variant ülisobibsmiling smiley lihtsalt peaksin siis klapitama seda oma trennidegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Kuupäev: 06. April 2011, kl 10.33

Lisaks ütlen, et käin suht tihti seda rada kas koeraga kõndimas või kepikõnnis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Saatis: mina
Kuupäev: 06. April 2011, kl 13.32

Heip!

Ise elan ka Jalakas hetkel plaan teisipäev, neljapäev ja võimalusel kas laupäev või pühapäev ca 6-7 ajal minna. Esmaspäev ja kolmapäev kahjuks muud trennid.

Eelmine sügis käisingi 3-4 korda nädalas tavaliselt õhtuti.

Ma jätan oma meili siia:
ninnunannu@hotmail.com
Äkki kribad veidi kui huvi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. April 2011, kl 14.00

Tänud tagasiside eest,
minagi kõnnin tavaliselt teisip., neljap ja siis reede ja laup, või pühap. proovin 4* kõndida, sest kui mul on valik 3-5* trenni siis pean vajalikuks 4* kõndida. Mulle kohutavalt meeldib see kõndimine ka, eriti kui ilma on.
Kriban hiljem meili kui hommeõhtused asjad selgemad.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Kuupäev: 06. April 2011, kl 14.50

Ma võiks liituda laupäeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kepikõnd Tartus
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. April 2011, kl 22.38

Mina, saatsin sulle meili.
Laupäeval on mul veidi raske, sest tütrel on sünnipäev ja vanavanemad tulevad. Alustame kell 14 peoga aga ma ei oska ennustada millal lõpetame. Hommikul vist nii vara keegi ei viitsi minna ( mina muidugi läheksin), kuskil 9 paiku. Muidugi õhtul kuskil 19.30 paiku kui ma juhtun juba vaba olema läheksin ma ka veel rajale. Sedasi on aga teistel ehku peale kehv oodata. Kui juhtub, et ei saagi rajale siis jääb teistel minu tõttu trenn ära. Seda peab mõtlema täitsa. Muidugi saate teie koos ikkagi minna kui ajad klapivad.

Tipp

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.