Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: kotlet
Kuupäev: 15. December 2011, kl 13.44

Kindlasti Arctic Sport Club. Väga toredad ja tugevad treenerid, toredad sportijad ja huvitavad üritused. Kui ise ei ole jõudu hakkama saada või pole jaksu kohale minna, siis antakse positiivne ergutav "torge" ja tahad ja jaksad jälle edasi treenida. Tahaks veel palju kiitvat öelda, aga lihtsalt ei jõua nii pikalt kirjutada,sest kiidusõnu oleks veel väga palju

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: birxxu
Kuupäev: 13. January 2012, kl 13.29

Audentes Tondil super hea koht treenimiseks! Suur jõusaal, palju rühmatrenne, mille hulgast valida pluss bassein koos mullivannide ja saunadega (Y) grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati birxxu 13.01.2012 13.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 23. January 2012, kl 21.07

Mina lähen nüüd homsest siis esimest korda Arcticusse.
Sinna on küll pikk maa lasnamäelt aga soov on just arcticusse minna nii suur , et lihtsalt peab ära käima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 28. January 2012, kl 15.55

Vot ei läinudki arcticusse vaid läksin hoopis revalisse , kuna see oluliselt soodsam ja mu kodule lähemal. Esimene nädal trennid tehtud ja ülimalt rahul olen . Spordiklubi vahetada ei tahaks , I like it!

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 31. January 2012, kl 12.55

Elan Tartus ja käin lihtsalt 2 korda nädalas Auras süvaveeaeroobikat tegemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Syrahh
Kuupäev: 06. March 2012, kl 00.53

Meriton lihtsalt supper. See mul esimene spordiklubi. Pole enne kunagi trenni teinud.meeletlt pabistasin ja katstin, aga treenerid v'ga sõbralikud. Enne ei teadnud kas hakkan üldse peale esimest kuud käima, siis nüüd käin vähemalt 4 päeva nädalas trennis. Motsivatsiooni puududt pole. Riietusruum avar ja mõnusad saunad. Kindlasti suureks plussiks vesiaeroobika. Hind ka mõistlik

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 11. March 2012, kl 22.37

Mina kiidan Spartat, super koht. Suur suur jõusaal, lai rühmatreeningute valik. 2x nädalas varahommikune PumpFX. Ise olengi PumpFX fänn, Kristi on super treener, pöörab väga suur tähelepanu tehnikale ja pärast tema trenni oled ikka korralikult läbi. Core Fit on päris äge ning ise armastan Stepi tunde, palju erinevaid tanstutunde- Zumba, Bailatino jne.
Hind on selline keskmine, ise kasutan hetkel 10 korra kaarti.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 23. April 2012, kl 14.10

Ma käin septembrist alates Audentes Fitnessis ja olen ülirahul!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 24. October 2012, kl 10.04

Minu lemmik on Fittest! Head treenerid, mõnusad trennid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Anett85
Kuupäev: 08. February 2013, kl 22.19

mina olen laisk

ja leidsin lahenduse, kus saan lihtsalt pikutades kaalust alla

Minema peab sealt Tõnismäelt Balti jaama poole, ilusalong Lootos Toompuiestee 18. (Tallinnas muidugi)

kes tahab ka minna kirjutage jsesthetics@gmail.com. Ta bronnib kohe aja. Ta hästi sõbralikk ja meditsiini õppinud, annab palju nõu nagu personaaltreener!
Masin on uus kallis ja väga tõhus. Minul läks kaal 114 kg pealt 96 peale (kui olin kokku 9 korda ta juures käinud). Aga järjepidevalt peab käima ja kuulama mis räägib. Jooma vett palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Kiilakas
Kuupäev: 10. February 2013, kl 19.05

Pullik**a. Tore reklaamijutt aga siiski ükski "masin mis teeb pinn" ei aita olgu see kui kallis ja suur tahes kui toitumine pole paigas. Puhas raha raiskamine ja asjatute lootuste üleskütmine. Nagu näha, olete siia teinud alles paar päeva tagasi kasutaja selleks, et 4x sama reklaamteksti edastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 24. April 2013, kl 14.55

Parim olevasolevatest on Istuudio Tallinna kaubamajas. www.istuudio.ee
pikutad seal ja naudid vaatepilti, et keha läheb ilusaks. tsellu, rasvad, kõik kaobsmiling smiley Nii lihtne ongismiling smileyD enam ma siin portaalis aega ei pea veetma. jehuu. Kontaktid kodulehel olemas. ja seansside kohta ka info kõik seal. Lugege ja suvele vastu lihtsalt ja naeratadessmiling smiley kaalun 57 kg nüüüüüüüüd!!!!!! saate kindlasti ka soodustust küsida. Musid teile, olen niii rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 24. April 2013, kl 15.14

Ma käisin samas kohas treenimas ja rasvasid põletamas. Igati hea kogemus. Ei arvanud, et laiskvorstid saavad ka niimoodi trennida ennast.

Kunagi tegin veel sporti, aga enam pole töö ja laste tõttu jõudnud. Vahel tahaks õlut libistada. Aga seal käisin 2xnädalas kohal ja tehti ilusaks vinksis meheks jällesmiling smiley võiks lausa naisi uuesti oma paati kutsuma hakata hakata.

Ja seee võrreldes teiste kohatadega väga odav. Mina kaotasin 13kg 3 nädala jooksul!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.