Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Sammulugeja
Saatis: Katz
Kuupäev: 02. May 2010, kl 16.56

Tekkis selline küsimus, et milliseid sammulugejaid kasutate? Ise kasutan hetkel seda, mis on ipod´is, aga tahaks korralikku sammulugejat, mida saaks endale päevaks peale panna, sest ipodi ma ei kanna iga kord taskus. On teil soovitusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Kuupäev: 02. May 2010, kl 17.43

Mina kasutan Omron Walking Style II sammulugejat ja soovitan väga, superhea, ei pea koguaeg puusal olema, loeb ka kui nt kotis või taskus on smiling smiley Loeb ka aeroobseid samme ja tal 7 päeva mälu, lisaks kaloreid ka näitab palju kulutatud smiling smiley Ise seda 2 aastat kasutanud ja ei vahetaks muu vastu mingil juhul ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: libahunt
Kuupäev: 02. May 2010, kl 18.45

Mul sama, mis Naerulinnul. Kaloriarvestust ma väga ei usalda, aga samme loeb küll hästi ja 7 päeva mälu meeldib mulle ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Katz
Kuupäev: 02. May 2010, kl 19.02

Mis hinnaklassi see jääb ja kust oleks seda võimalik soetada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. May 2010, kl 19.52

Mul kah sama.
Libahunt, miks Sa kaloriarvestust ei usalda?
Katz, kindlasti igas spordipoes olemaswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 03. May 2010, kl 10.07

Mul oli ka Omroni sammulugeja ja olin sellega väga rahul. Kahjuks lakkas masin mu kõiki samme lugemast, loeb ainult üle ühe sammuspinning smiley sticking its tongue out. Treeningu mõttes on see hea, sest sunnib rohkem liigutama, aga tahaks ikka täiesti töötavat asja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Katz
Kuupäev: 03. May 2010, kl 15.01

Eks ma Eestisse jõude hakkan siis spordipoodides tuhnama, et endale sobivat leida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Kuupäev: 03. May 2010, kl 15.38

Ka mulle on jätnud meeldiva mulje eelpool mainitud sammulugejast. Kahjuks endal veel ei ole kuid mulle meeldiks see soetada sellisest kohast nagu seda on www.kaijala.ee Üks mu tuttav koos oma töökaaslastega on juba seal kaks aastat võistelnud ja oleks endal ka huvitav osaleda. Kahjuks ei ela ma eestis ja selle taha on hetkel selle soaetamine ka jäänud. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: libahunt
Kuupäev: 05. May 2010, kl 07.08

Võib-olla ma väljendusin pisut valesti. Tahtsin tegelikult öelda, et ma vaatan tihedamini kaalu, kui kulutatud kaloreid. Võib-olla kui jõuan ideaalkaalule lähemale, hakkan ka kaloreid vaatama. Praegu üritan mitte tagasi süüa seda, mis trennis kulunud. Ja seega polegi nagu oluline, mitu kalorit on käies kadunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 05. May 2010, kl 20.40

mina kasutan ka muide ipodi oma, ajab asja ju ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Tink
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.16

Kas keegi on kokku puutunud ka Omroni walking style III? Ja kui siis, kas on täpne ja kas soovitate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.41

Omron Walking Style on minu arust alati kindla peale minek. Endal on II, kui nüüd õigesti mäletan ja ainult kiidan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Tink
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.54

Kõik kiidavad jah kahte aga ma vaatan, et käi jala enam kahte ei müü ja sammulugeja.ee's on ka ainult III, et kas keegi sellest ka midagi teabgrinning smiley Äkki pole nii hea kui II

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. March 2011, kl 12.11

No loogiliselt võttes on nii, et kui on suurem number tüübil taga, siis järelikult on arendatud eelmist versiooni paremaks. See alati küll ei tähenda, et ka praktikas parem oleks aga ma ei usu, et Omroniga üldse alt minna annab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: Efku
Kuupäev: 14. May 2011, kl 09.43

Minul on selline omroni oma ja kiidan taevani : [www.sammulugeja.ee]

Ainus miinus on see ,et ta käib vöö peale ja minu sõbranna kaotas selle peale paari kuulist kasutamist ära sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sammulugeja
Saatis: annaleen
Kuupäev: 04. June 2011, kl 07.21

Mul on Omron Walking Style III ja olen väga rahul. Ostetud Käi Jala veebipoest. Sammulugeja loeb samme ka siis kui asub taskus viltu või vedeleb käekoti sahtlis. See on tilluke ja õhuke, nii et kui taskutega rõivaid parasjagu seljas pole, siis mahub kenasti ka pesu vahele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.