Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Spordiklubid
Saatis: Steff
Kuupäev: 13. May 2010, kl 14.37

Nii, vaatasin ja ei leidnud sellist teemat.
Räägiks siin siis kes millises spordiklubis käib, palju selle eest maksab, kuidas rahul on, millised trennid toimuvad jne. Ehk siis kõik spordiklubisid puudutav. smiling smiley

Endal oleks ka väike küsimus siis, et kui võrrelda Planetsporti, Spartat ja Myfitnessi, siis milline neist oleks teie arvates parim valik?

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordiklubid
Saatis: rinsu
Kuupäev: 13. May 2010, kl 14.47

Minule ei meeldi ükski eeltoodutest. Käinud olen kõigis mõne kuu jagu. Kõik on minu meelest sellised enda-näitamise kohad, kuhu eelmise hooaja trenniriietega minna ei tohi ja ülekilod on soovitav koju jätta. Vabandust kui nüüd kellegi lemmikule liiga teen.
Mina käin RevalSpordis- on küll jah vana ja väsinud veidi, aga pole ma veel kordagi näinud seal enne treeningut juukseid sirgendavaid tibisid või märganud, et keegi mind (loe mu päästerõngast smiling bouncing smiley)duširuumis jõllitaks. Võib-olla mu omad kompleksid, aga Revalis need kuidagi ei tundu avalduvat smiling smiley
Treeningutest on seal minumeelst olemas kõik, mis mujalgi, kuigi kahjuks ei oska ma seisukohta avaldada igasuguste aeroobikate osas- pole neist ühtegi külastanud ja ei oska arvata kui palju erinevaid stiile neid on/olla võiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordiklubid
Saatis: lonni
Kuupäev: 13. May 2010, kl 15.06

Mina olen käinud Spartas juba üle 4 kuu ja mulle väga meeldib. Jõusaalis on tasemel varustus, treenerid on enamus ajast kohal, et näidata kuidas õigesti neid masinaid kasutada ja kuidas trennil suurem tõhusus on. Rümhmatrenne on igale maitsele, nii joogat kui bodypumpi ja poksi, kevadest ka välitreeningud.
Ma arvan, et kui keegi ennast enne trenni sätib siis see on ju tema enda asi, pigem vaatan mina selliseid imelikult kui neid, kes tulevad kilosid kaotama ja keha trimmima.
Treenerid on Spartas väga mõnusad ja sõbralikud. Käin trennis koos lapsega ja seal liikmetele lastehoid tasuta, hoidjad väga toredad ja lastetuba ka asjalik.
Niiet minul pole küll Sparta kohta midagi halba öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordiklubid
Saatis: Krissu7
Kuupäev: 16. May 2010, kl 10.33

Mina käin Viru MY Fitnessis ja pole küll tähele pannud, et keegi mu eelmise hooaja smiling smiley trenniriideid või päästerõngast väga uuriks. Tibi või mitte enamus mõtleb trennis ja dušši all ikka iseendale ja teiste jälgimisega ei tegele. Ainus halb asi klubi juures on see, et populaarseid treeninguid peab varakult broneerima ning mõnel päeval on treeningute valik kesine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordiklubid
Saatis: katis
Kuupäev: 22. May 2010, kl 10.38

Ma käin Meritoni spordiklubis ja ei oska nagu midagi halba öelda. Juukseid sirgendavaid tibisid tõesti pole ja kehakujult naisi käib erinevaid smiling smiley Keegi kedagi ei vahi. Mulle sellest klubist täitsa piisab, aga ehk pole ma nii nõudlik. cool smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.