Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
sääremarjad
Saatis: kalka
Kuupäev: 14. June 2011, kl 09.45

Tervitus. Olukord selline. Käin vahelduva eduga jooksmas, hiljem teen ka venitusharjutusi. kuid mulle on tekkinud koledalt suured sääremarjad. mida ette võtta?

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Kuupäev: 14. June 2011, kl 10.16

Minu teada ei saa sellega mitte kui midagi ette võttasmiling smiley See on ikka väga haruldane, kui sääremarjad jooksmisest suureks ei lähe. Mäletan, et kui ma trennis käima hakkasin ja võtsin üle 4 kilo alla, ei saanud ma sukksaabastel lukku kinni- piinlik, kas pole grinning smiley


Siis tippjooksjast sõbranna soovitas:

''Range dieet + aeroobne trenn''

Aga see nn range dieet lagundas mul ka mujalt lihast ja see oli paha.

Soovitan: Teha rohkem sellist trenni, mis ei kaasa säärelihaseid.
Ei sooita: Ranget dieetija muid lollusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: kalka
Kuupäev: 14. June 2011, kl 10.43

aastaid tagasi sõbrannad kadestasid mu sääremarju. need olid ilusad peenikesed,
siis hakkasin jooksmas käima, läksid suureks.
peenikeseks sain oma sääremarjad vaid paar kuud tagasi, kui pidasin neera dieeti.
selles mõttes on sul täitsa õigus- range dieet lagundab lihast. kuid tahtes selle dieedi tulemust ka hoida, hakkasin uuesti jooksmas käima ja "pakud" tulid tagasi grinning smiley
ma lihtsalt lootsin, et ehk on ikka venitusharjutusi või mingi muu pääsetee...
kurb.

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.29

Paraku ei pruugi pikem lihas peenem välja näha smiling smiley Aga säärelihaste venitused paha ei tee smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.50

Olen um 10-15 aastat järjepidevalt jooksmisega tegelenud ja mul pole suuri sääremarju. Kuigi jah, pigem on reied need, mis muret teevad. Kuidagi ei taha peenikeseks minna...see vist jälle iga inimese omapära. Mina eelistan siiski olla pigem kõhnem, kui väga lihastes. Tundub tobe, aga nii on enesetunne parem.. Siit siis minu küsimus, kuidas saada reied peenemaks? Mind on lohutatud, et nooo jooksjatel ongi sellised jalad, aga ei taha.. Kuigi teen ka igasugust muud trenni peale jooksmise. Üritan kõigest väest ja ainuke viis on lihast kaotada, siis muutuvad ka mõõdud, vist!

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: kalka
Kuupäev: 14. June 2011, kl 16.01

Mis meiega on? Mitte kunagi pole me rahul?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: Magique
Kuupäev: 14. June 2011, kl 20.36

Eh, minuarust on lihastes sääremarjad väga ilusad! Mul on näiteks reied väga suured võrreldes säärtega ning tundub, et ka joostes ja trenni tehes arenevad rohkem reied. Samas koguneb sinna ka pekki. Võib-olla sellepärast olen ise tahtnud saavutada proportsiooni ja sääremarju kasvatada, haha, kõlab hästi, aga mul lihtsalt ei kasva - õnnelikud inimesed, Kalka jt tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Kuupäev: 15. June 2011, kl 12.29

Kas keegi oskab soovitada harjutusi, mis aitaks reite sisekülgedelt rasva maha võtta?
Tänu trennidele on hakanud lihas kasvama aga rasv ei taha kaduda sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati JuuliMaali 15.06.2011 12.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: biki
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.13

Sama mure siin, minu s6branna kes on treener ytles, et venitades saab muret leevendada.
Trenni tehes v6ib ju treeneritelt kysida, millised harjutusi teha. Jala sisekyljele aitab harjamine ja transion tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: Inees
Kuupäev: 27. June 2011, kl 17.31

Kas kellegil on ka nii et üks sääremari on jämedam kui teine??
Minul miskipärast on ja endale tundub et lausa nähtavalt, kuid vahe on kuskil 1cm. Lugesin või kuulsin kuskilt,et see pidi sellest olema kui näiteks toetada seistes vm. asendis ühele jalale rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: sääremarjad
Saatis: kalka
Kuupäev: 28. June 2011, kl 07.29

Inees! mul on kaa nii. endine kolleeg oli lausa mures, et siuke vahe on sees. üks sääremai oleks nagu paistes, nii suur vahe lausa.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.