Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
käimine
Kuupäev: 19. May 2010, kl 13.51

Ma ei saa aru millal ja millist kõndimist ma pean sellisele kohale nagu on "Täna kõndisin" kirja panema? Kui ma käin 60 minutit lapse vankriga siis kas ma pean selle ka sinna märkima??? Ühesõnaga milleks see seal mõeldud on???

Valikud: VastaOsunda
Re: käimine
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. May 2010, kl 14.50

Mina saan sellest nii aru, et kui sa ikka 5 min järjest kõnnid siis võid selle sinna märkida. Ma ise pole seda küll teinud, aga mulle tundub, et nii võiks see olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: käimine
Kuupäev: 19. May 2010, kl 14.56

selles see asi on et kui ma kirjutan sinna 60 minutit vankriga käimist annab see 135 kcal ja kui ma märgin et käisin siis see annab veel lisaks -180 kcal ning mõlemal juhul kaob minu protsente kaloriarvult päevas seega kuidas on võimalik et ühe ja sama asja eest läheb mul % maha??? sorry segane jutt sai aga ma ei oska kuidagi seletada seda asja hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: käimine
Saatis: tulevik
Kuupäev: 19. May 2010, kl 15.04

Ära märgi kahte kohta...kui sa lihtsalt jalutad siis ikka kirjuta sinna kus on need papud.Kui su jalutamine on pigem ikkagi trenni moodi ehk käid pikalt ja tunned et oled higine siis ikka pane nagu trenn kirja st spordi alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: käimine
Saatis: mecats
Kuupäev: 25. May 2010, kl 11.34

Mina panen oma liikumised mingil määral ikka kirja, aga kuna eesmärk on siiski kaalu langetada, siis kalorinormil hoian silma peal päeva toitumisanalüüsis-seal ilma treeningu mahaarvamiseta kalorid. Alguses ka vaatasin, et ohh, veel luba süüa ja kui õppisin graafikuid jälgima-täis kino noh, selline äärmustemänggrinning smiley ,eriti kajastus see peale 1.mai järvejooksusmiling smiley Nüüd suht stabiilselt normipiiressmiling smiley. "Täna kõndisin" versiooni kasutan ma rohkem selleks, kui käin poes ja last lasteaeda viimas-toomas.Muu leian füüsilisest aktiivsusest, et märkida.
Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.