Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: demi
Kuupäev: 04. August 2011, kl 13.50

Ostsin 10 korra kaardi ja tahtsin trenni minna.Paraku uksed kinni ja saal trenazööridest tühjaks veetud.Kas keegi teab mis toimub ja khm..kuidas ma oma raha tagasi saan-ahnusest ostsin lausa 2 10 korra kaartismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: aretha
Kuupäev: 04. August 2011, kl 22.04

kuradi kurat. ma ostsin ka ühe. ei saa me midagi tagasi, võib arvata sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: demi
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.10

Peaks tarbijakaitsest ehk uurima kas on mingi võimalus raha tagasi saada.Ja kas see voutsherite müüja zizu.ee ka kuidagi vastutav selle eest on.Vaatasin ,et neid voutshereid müüdi lausa 272,seega pole me ainsad lihtsameelsed kellele haledalt tünga tehti...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: Saskia
Kuupäev: 05. August 2011, kl 13.37

hei,

mul on aasta kaart, läksin teisipäeval ukse taga aga uks lukus ja kogu saal masinatest ka tühjaks tehtud. Kirjutasin meilile kirja, aga see tuli ka tagasi. helistasin, aga keegi ei vasta. facebooki konto on ka suletud. Eile vaatasin, et keegi on vahepeal neil ukse peal sildi "juulikuus suletud" ära võtnud.

angry smileyangry smileyangry smiley
kuidas nii saab, et midagi ei teatata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: demi
Kuupäev: 05. August 2011, kl 19.52

Aretha,mine zizu.ee lehele ja kirjuta sinna teadetesse see lugu.Ma kirjutasin ja sain täna neilt meili ,et kannavad raha tagasi.Hea seegi..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: demi
Kuupäev: 13. August 2011, kl 13.24

mina sain raha tagasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. August 2011, kl 23.09

Toresmiling smiley mulle saadeti koguni ise kiri ja pakuti et võin sama kupongi kasutada Planet Spordis. Mulle sobib, sest varsti nagunii jälle vihmased ilmad ja siis enam õues treenida ei viitsismiling smiley Lõpp hea, kõik hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud Easy Fitness?!
Saatis: merka77
Kuupäev: 31. August 2011, kl 10.16

Tere.
Mina pöördusin otse zizu poole. Kelle kaudu voucher sai ostetud. Mina sain oma raha kenasti tagasi juba 13 augustil.
Igaljuhul tasub nende poole pöörduda

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.