Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
pulsikell
Saatis: Melissa
Kuupäev: 21. May 2010, kl 05.20

Palun tutvustage oma pulsikellasid: millised funktsioonid, mis firma oma, palju maksis ja kuskohast ostsite. Eestis vist on valik väike ja hinnad kõrged, seega tahaks endale sobivaima välja valida.
Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Saatis: Ann142
Kuupäev: 21. May 2010, kl 06.45

Polar pulsikell, nüüd on mul see mul juba 3 aastat olnud, ostsin kaubamajast. Hästi vastupidav, lihtne kasutada. Kallivõitu on aga on oma hinda väärt. Näiteks mulle meeldib väga ujuda, Polar on veekindel ja kella ei pea käelt ära võtma kui ujumistrenni teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.25

Minu esimene pulsikell oli Polari RS100. Väga vastupidav, lihtne ning teenib kaua. Kõik olulised funktsioonid on olemas harrastajale.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. May 2010, kl 09.15

Minul on Polar. Mõõdab pulssi, kaloreid, treeningu keskmist pulssi, mingi mälu on ka (ma pole uurinud kui pikalt tagasi), äratus, treeningu kestus. Võib-olla on tal veel mingeid funktsioone, aga mul pole vaja olnud ja seega ei tea. Vaadates, kuidas mu õed on hädas Suunto pulsikelladega (küll näitavad aiateibaid või ei näita midagi) siis võiksin küll öelda, et minu oma pole peale patareivahetuse küll midagi vajanud ja töötab tõrgeteta juba 3 aastat. Hind oli siis kui ostsin 1600 krooni ja see oli mingi soodushind siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Saatis: ML
Kuupäev: 24. May 2010, kl 11.25

minul on Sigma Onyx Balance. Own menüü, lisaks Fat and Fit menüü. Kasutan kõige enam OWN menüüd. Oma andmed sees ja mõõdab südamelööke, trenni pikkust, kaloreid, keskist südamelöökide sagedust trenni ajal, aega.
väga lihtne kasutada ja maksis vist 680 eeki. Pulsivöö on mugav ja kell tunnetab kiirelt löökide sagedust. Polari omaga oli see probleem, et pidin 5 minutit näppima kella, et see südamelööke ära tunneks. Samas mehel mul on Polar ja on väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Kuupäev: 02. June 2010, kl 17.33

Polar RS 400 koos sammulugejaga. Super trenni vahend. Kaasa infrapuna liides ja programm. Saad vaadata 1 sek intervalliga salvestatud väga täpset treeningu kestvust, pulsi muutumist koos kilomeetritega.
Hea viis analüüsida treeninguid ja näha kokku nädala tulemusi.

www.mefo.ee
www.vireo.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Saatis: Grisu
Kuupäev: 26. April 2012, kl 19.35

Minu Suunto pole küll siiani mind alt vedanud... mingi 4-5 aastat vana mudel. Näitab pulssi ilusti, põletatud kaloreid, kilomeetreid, kiirust jne. ja loomulikult kõiki keskmisi. Igaljuhul aiateibaid! nagu siin üks eelkõneleja rääkis, pole mina veel nägema pidanud ja loodan, et ei pea ka. Lisaks on see pulsikell ülimalt lihtne käsitseda ja hea on, et ka veekindel. Ostetud krooniajal Tallinna Kaubamajast, oli selline komplekt, kus kell, pulsivöö ja footpod olid koos ja maksis vist 3000 ringis, kui mälu ei peta, vbla oli vähem, nii kaua on sellest möödas. Soovitan kõigile Suuntot!!! Ja teisi firmasid ka tegelt!!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Saatis: kiq
Kuupäev: 01. May 2012, kl 10.15

mul polar ft4. hea lihtne, vajalikud asjad peal. kuigi distantsipikkus võika ka olla, vahest läheks vaja winking smiley
muidu kõik toimib.pulssi näitab, caloreid ka, trenniaeg ka ja mälu on isegi olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikell
Saatis: Gelly
Kuupäev: 03. May 2012, kl 13.03

Mul paar aastat vana Polar RS800. Näitab pulssi (ka keskmist pulsisagedust), kulutatud kcal, trenniaega, mälu (16-ne viimase treeningu kohta), kiirust.. võibolla on miskit veel, aga hetkel ei meenu. Muidu on super hea, aga tal võiks GPS peal olla.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.