Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Hommikused ja lõunased trennid
Saatis: KatiK
Kuupäev: 25. May 2010, kl 20.19

Olen väga liikuv ja käin erinevates linnades trennis. (Tallinn-Paide-Rakvere-Pärnu)
Aga mulle sobiksid hommikused või lõunased treenid, et õhtuks koju saaks. Olen nii hädas nende leidmisega. Üksikutel päevade nädalas leian. Jagage infot, kus käite hommikuti ja lõunati trennis? Pean silmas siis rühmatreeninguid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hommikused ja lõunased trennid
Kuupäev: 25. May 2010, kl 22.27

Kuna mina olen lapsekasvatamisel üksik,siis ka piiratud minu liikumine ja treeningud.Õhtuti jookmas ja kuskil trennis käia ei saa,pole kellegile last hoia jätta.Aga leidsin enda jaoks sobiva kellaaja,nii kui vaba päev tekib nii lähen lõunaajal,siis kell 12.00 vesiaeroobikasse,peale treeningut ujun veel,võtan mõnusa sauna ja mega hää olla.Energiat jätkub veel terveks õhtuks.Üldiselt proovin lihtsalt palju kõndida,vahel lastaeda see on oma 6-7 kilti ja linnapeal kõik toimetused ikka jala.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hommikused ja lõunased trennid
Saatis: võitja
Kuupäev: 26. May 2010, kl 08.27

Kalev SPAs varahommikuti 7:30 trennid, 11:00 ja 12:00 samuti. BodyPump, erinevad aeroobikad, Pilates.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hommikused ja lõunased trennid
Kuupäev: 26. May 2010, kl 13.42

suur valik rühmatreeninguid hommikuti (ja muidugi kogu päevaks) Arctic Spordis Tallinnas ja Tartus. Soovitan soojalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Hommikused ja lõunased trennid
Kuupäev: 02. June 2010, kl 17.23

Personaalseid treeninguid ja grupitreeninguid ning nõustamist viivad läbi füsioterapeudid/treenerid Sütiste tee 21-107. Nad nt. oma pulsikelladega jooksevad kliendiga kaasa ja nõustavad pulsivahemike, treeningtsoonida osas jne. nii Nõmme-Harku jooskuradadel kui ka Pirital.

Oleneb mis on kliendi soovid.

www.vireo.ee

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.