Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Crosstraineriga treenimine
Saatis: irru
Kuupäev: 18. February 2010, kl 13.45

Treeningkava nimistus ei ole sedasad smiley Kuidas seda saaks kirja panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. February 2010, kl 18.00

Sooviks kah seda nimekirja. Kodus selline just nurgas seisab ja peaks jälle kasutusse võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Kuupäev: 10. March 2010, kl 15.04

Lisasin just selle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. March 2010, kl 11.03

Salatileht, mis nimetusega Sa selle crosstraineri lisasid? Mulle ei anna otsing midagieye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Kuupäev: 19. March 2010, kl 19.58

Imelik. Kontrollisin üle ja mul näitab. Esialgu panin lihtsalt Crosstrainer. Kuna parandada ei saa, siis lisasin uue täpsustuse: Crosstrainer 4.tase (teen tavaliselt 4.tasemega trenni). Olen vaadanud, et isegi kui teed sama taseme aga natuke kiiremini või aeglasemalt, siis võivad kaotatud kalorid varieeruda, siiski mitte oluliselt - nii 10 kalori piires.

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. March 2010, kl 16.49

Väga huvitaveye rolling smiley Minul ei anna crosstrainerit mitte mingit moodi ette, ei spordialasid sirvides ega ka konkreetse nimega otsides. Mis võiks olla selle põhjuseks? Äkki Kaaluabi oskab midagi öelda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. March 2010, kl 16.52

Kas võib põhjuseks olla see, et Salatileht lisas selle ise ning näeb kah ainult ise enda sisestatud varianti. Sest ise nt. teen ainult 1-se raskusega ja kalorikulu on ju vastavalt raskusele erineveye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Crosstraineriga treenimine
Saatis: Emily
Kuupäev: 22. March 2010, kl 20.58

Tahtsin ka täna märkida crosstraineriga trenni, aga otsing ei näidanud, et selline sportimise viis sees oleks. Hakkasin siis sisestama, aga süsteem ei lasknud ka seda teha ja väitis, et selline trenn on juba valikus olemas. Mine võta siis kinni. Kena oleks kui keegi Kaaluabi administraatoritest seda asja natuke selgitaks.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.