Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Spordirinnahoidja
Saatis: trincu
Kuupäev: 22. September 2011, kl 14.36

Millist spordirinnahoidjat kannate ja millisest poest ostetud? Mina lihtsalt ei leia endale sobivat, sellist et ikka hoiaks ka ja midagi kusagilt välja ei pressiks, suurus 85DD...

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: nörk
Kuupäev: 22. September 2011, kl 16.33

Hei Trincu!

Kui kiire Sul sellega on?
Mul on nimelt üks korralik üle (paar korda ehk sai selga ja siis jäi suureks). Tellisin selle kunagi bravissimo.com-st kuna oli sama probleem, mis Sul. Aga ma kardan, et tolle number on 80 E? Väike võimalus on, et on 85 ümbermõõdule. Paraku saan ma seda kontrollida alles paari nädala pärast, kui oma Viljandi koju lähen.

tervitades

nörk

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: Loona
Kuupäev: 22. September 2011, kl 19.24

See on hea küsimus! Mul samad mõõdud ja ka mure, et sobivat pole leidnud. Proovinud olen mitmeid aga... tunnet, et see on õige ei ole tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: nörk
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.57

Hei veel kord!

Mina leidsin endale väga hästi istuva kaaretugedega (mis minu arust tagab hea sobivuse) shock absorber spordirinnahoidja Tartu Kaubamaja spordiosakonnast. Seega soovitan Teil Tartu Kaubamajja sisse kiigata. Näiteks Tallinna Kaubamaja valik kurvikatele naistele oli nigelam.

Minu spordikas on ka selles mõttes hea, et õlapaelad on laiemad ja pehmendusega ning neid saab klambrikesega tagant ka kokku tõmmata, kui soovid kanda vastava lõikega toppi.
Ise ka imestasin, et Tartu kaupsis oli minu suurust (75 E). Nüüd hoian teist kui silmatera.



Edu otsingutel,

Nörk

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: trincu
Kuupäev: 28. September 2011, kl 08.49

Anna teada, mis suurus sul see suureks jäänud ese on, ma ühed mustadAnttilast sain Swegmarki omad, olid poole hinnaga leiunurgas

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: nörk
Kuupäev: 30. September 2011, kl 00.52

Annan teada ülehomme, siis satun üle pika aja oma nö. teise koju smiling smiley

Täna aga nii palju infi, et sattusin Tallinna Kaubamaja spordiosakonda (mitte pesuosakonnas) - seal oli DD korvile mitmeid suurusi valida. Peamiselt shock absorberi erinevad variandid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: koiott
Kuupäev: 30. September 2011, kl 20.10

mul on üks shock absorber 90B üle. valge ja toetusklass 4. kasutamata, koos lipikuga. ei tea kas kellelgi oleks huvi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: nörk
Kuupäev: 24. October 2011, kl 11.52

Tere!

Sorry, et vastamisega aega läks.

Üle on siis spordirinnahoidja 85E/38E firmalt Royce Lingerie. Musta värvi. Eest hästi kinnine - saab kanda ka mini topina. Tagant kinnitub haakide ja takjakinnisega.
Ostetud bravissimo.com-st. Seljas olnud üks-kaks korda.

Andke teada, kel huvi on. Postitaksin heal meelel SmartPosti kaudu. Saatke oma andmed (nimi, tel. number ja saaja pakiautomaat) mulle mailile tiina06@hotmail.com


tervitades,

Tiina

PS! Mingit tasu ei oota - tehke trenni ja kaotage kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: Sussike
Kuupäev: 05. December 2011, kl 22.17

Tiina

Kus linnas asud, mina oleksin huvitatud...

Maris

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Kuupäev: 30. January 2012, kl 16.51

Tehke endale ebay.co.uk konto ja siis otsige ShockAbsorberi firma rinnahoidjaid. Ainult vaadake järele, missugusele UK numbrile teie rinnahoidja vastab. Näiteks 34D on meie 75d ja 36d on 80d jne.
Shock Absorberi rinnahoidjaid on Eestis ka müügil, aga meeletu hinnaga. Kõige esimese ostsin kaubamajast, maksis ligi 900 kr. Siis avastasin ebayst, et seal saab sama või isegi parema umbes 15 euroga. Rahavõit meeletu. Kätte saab umbes 1,5 nädalaga.
Rinnakad peaks kindlasti toetusfaktoriga nr. 4 rinnahoidja ostma. Väga mugavad ja head. Lisaks oman ka kaht Shock Absorberi toppi, millele on rinnahoidja nö sisseehitatud. Eriti mugav variant ja need maksid samuti sealt tellised umbes 200 kr tk vanas rahas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Kuupäev: 30. January 2012, kl 16.54


Valikud: VastaOsunda
Re: Spordirinnahoidja
Saatis: happy119
Kuupäev: 31. January 2012, kl 20.29

Sai kunagi quellest üks ostetud ja istub lihtsalt suurepäraselt.Suurus 85 D

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.