Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: MRJ
Kuupäev: 24. September 2011, kl 17.50

siin kuulutus [buduaar.ee]

on keegi proovinud?? jagage arvamusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: Loona
Kuupäev: 24. September 2011, kl 20.08

Lugesin ja imestasin, kanna kas või öösel, aktiveerib treeningut jne.
Usun, et ise võimeldes ja keha treenides saan tulemused mis püsivad. Ainult ausa suhtumisega endasse tulevad tulemused. Kõik muu on ajutine - mis paneb tulemused püsima,kui püksid jalast võtan? Pepu saan väikseks aga ülevalt ots???
Kui finantse jagub võib ju püüda loota pükste imele aga ...
Igal juhul huvitav oleks jah kuulda kandja , kasutaja arvamust. Tarku otsuseid ka Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: annaleen
Kuupäev: 27. September 2011, kl 18.19

Ma ei leidnud kusagilt pükste materjali koostist. Pildi järgi tundub, tegemist on tavaliste neopreenist sportpükstega. Kui nii, siis nende kaalulangetav on omadus on vaid see, et neopreen ei hinga ja ajab higistama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: elviira
Kuupäev: 04. October 2011, kl 15.03

Aga mina ostsin need püksid endale:d Nädala pärast saan kätte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: MRJ
Kuupäev: 07. October 2011, kl 13.12

ootame siis ka kommentaare, elviira!

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Kuupäev: 28. November 2011, kl 15.32

kuidas siis on elviira?

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: elviira
Kuupäev: 02. January 2012, kl 17.54

No nii. Kannan pükse ainult spordiklubis rühmatreeningus 1h korraga ja 3x nädalas. Pärast trenni võib nendest liitrite viisi vett välja väänata aga rasv ja tsellu on endiselt paigasgrinning smiley Kuid kappi vedelema ma neid ka ei jäta, trennis väga mugavad kanda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Kuupäev: 20. February 2012, kl 12.18

Tere elviira! Kas kannad endiselt neid pükse, kuidas on mõjunud? Kas cm on vähenenud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: elviira
Kuupäev: 26. February 2012, kl 20.11

Kannan endiselt, cm on vähenenud ja kaal on langenud aga see ma arvan pigem ikka minu toitumise muutmise ja kõva trenni mõjul. Aga need püksid mulle meeldivad ikka, on neist abi või mitte seda ma kinnitada ei julge.
Püksid tellisin ise nende kodulehelt, mitte budu kasutajalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Saatis: meadows
Kuupäev: 29. February 2012, kl 10.32

Kas nendega ebamugavam trenni ei ole teha? Ise kunagi mässisin jalad söögikilesse kui jooksma läksin. Higistasin küll palju rohkem, kuid samas jõudsin treenida oluliselt lühemat aega.
Enda puhul on küll igatahes nii, et kui kehal on maksimaalselt mugav, saan kõige paremad tulemused. Ükskord juhtusid isegi nii mõnusad riided, et tavalise 15 km jooksu asemel tegin 37)

Valikud: VastaOsunda
Re: Imepüksid, mis aitavad sentimeetreid kiiremini kaotada!!!
Kuupäev: 03. March 2012, kl 08.36

minul on need püksid juba mitu head aastat. Sain need oma sõbrannalt. Olen kogu aeg nende pükstega kõndimas käinud... talvel on need siis suusapükste all. Tempokas tunnine kõnd, paneb üle kere niimoodi higistama, et kogu seljasolevast riietusest saab vett väänata. Ilmselt aitavad nad kaloreid põletada küll, kahjuks ma söön need kohe tagasi. Mina konkreetselt kasutan neid pükse sooja saamise eesmärgil. Samas kui söögiga piirata ja neid pükse kanda, on tulemus lihtsalt super. Mul oli 2 aastat tagasi lõualuu operatsioon ning söömine oli väga raskendatud 3 nädalat. Käisin siis iga päev nende pükstega jalutamas, kaalukaotus oli 8 kg. Tsellu kadus! ühesõnaga, minu sõnum on see, et ainult imevahenditest tolku ei ole, alati tuleb söögilaud üle vaadata ja suurendada kehalist aktiivsust. Vahendid aitavad eesmärgini kiiremini jõuda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.