Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin kaaskaalulangetajat, kellega koos sporti teha ja teemakohaseid tarkuseterasid jagada smileys with beer
Saatis: Coco
Kuupäev: 26. September 2011, kl 14.13

Tere,

Olen 23a. neiu Tallinnast ning sooviks leida kedagi, kellega koos näiteks Stroomi promenaadil kepikõndi teha (algus stromkal/pelgulinnas) ning talve poole ka mõnda spordiklubi külastada ehk. Sooviks on endal vähemalt 10kg maha raputada (kaal 68kg). Kas oleks siit kandist huvilisi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaskaalulangetajat, kellega koos sporti teha ja teemakohaseid tarkuseterasid jagada smileys with beer
Saatis: Lyzka
Kuupäev: 02. October 2011, kl 15.17

Tere,

Olen 21.aastane tallinna neiu ja oleks väga huvitatud trenni kaaslase leidmisestsmiling smiley
Elan kalamaja kandis ja treenin nii kuis mahti on kultuurikilomeetril ja kalamaja pargis .Kui soovi ühineme sellel rajal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaskaalulangetajat, kellega koos sporti teha ja teemakohaseid tarkuseterasid jagada smileys with beer
Saatis: Mailike
Kuupäev: 04. October 2011, kl 18.32

Mina olen samast kandist 22-aastane neiu, eesmärgiks 16 kg maha raputada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaskaalulangetajat, kellega koos sporti teha ja teemakohaseid tarkuseterasid jagada smileys with beer
Saatis: Coco
Kuupäev: 07. October 2011, kl 09.56

Teretere,

Väga vabandan, et ma siin kadunud asjade nimekirjas vahepeal olin, aga äkki siis ühendaks jõud smiling smiley Ise küll peamiselt käin kepikõndi tegemas või jooksmas Stroomi promenaadil ja nüüd liitusin hea hinnaga ka Planetspordiga, aga nädalavahetused veedaks hea meelega värskes õhus liikudes smiling smiley
Äkki suhtleme meiliteel edasi: cocopoco25@yahoo.com

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.