Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 03. December 2011, kl 20.28

Hei,
mõtlesin küsida et kas Tallinna kesklinna kandis leiduks punt (5-8 inimest) kaalulangetamisega tegelevaid inimesi, kes sooviksid pilatesega tegeleda nt 1-2 korda nädalas? Koostaksime siis spets kava kus veidi ka pulssi saab tõsta, kuid harjutused siiski algtasemel ning aitame sedasi kaalu langemisele kaasa? Kui leidub selline tore seltskond siis andke endast märku ja teeme asja ära? Nt. neljapäeviti kell 19.30 Kunderi tänaval Citypilateses.

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. December 2011, kl 23.22

Ja mis see maksab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 03. December 2011, kl 23.53

See oleneb veidi palju inimesi kokku tuleb aga nt 4x kuus 20 eur vms smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: bindweed
Kuupäev: 07. December 2011, kl 11.31

Kui te grupi kokku saate, siis v-olla oleksin käsismiling smiley
Tuli veel mõte, et kui pilates 1X nädalas, siis võiksin juurde pakkude teist korda nädalas teha tantsulist trenni..... ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: pipster
Kuupäev: 07. December 2011, kl 12.16

Mina arvan, et üks kord nädalas on küll vähe. Kuigi kesklinnapiirkonnas ühineksin isegi! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 07. December 2011, kl 14.17

See olekski toetamaks teie tervislikku kaalulangetamist. Pilates on harjutused rühile ning saan jagada ka muid nõuandeid kui kellelgi küsimusi (olen pilatese ja toitumise muutmise abil võtnud korra kaalust alla 30 kg ja nüüd pikemalt püsinud selles kaalus, viimased 3.5 a ). Ideaalne olekski kui teeksite 1-2x nädalas pilatest ja 2x nädalas aeroobset milleks sobivad tantsulised trennid, spinning/rattasõit, väljas jooksmine/tempokas kõnd/suusatamine jne.
Nagu ma aru saan siis hetkel huvilised oleksid: bindweed. pipster ja foxlife? Seega kui leiaksime veel kaks inimest, oleks grupp juba koos ja saaksime teha nt ühe proovitunni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: ky
Kuupäev: 07. December 2011, kl 16.06

Huvi täiesti olemas, neljapäev sobiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 07. December 2011, kl 16.45

Ka huvi olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: pipster
Kuupäev: 07. December 2011, kl 17.42

Mina olen sel nädalal haige, aga uuest nädalast taas rajal ja valmis pilatesega tegelema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: savikass
Kuupäev: 07. December 2011, kl 20.05

Toetan mõtet, aga ise praegu ei osale, hetkel olen erinevatele joogadele pühendunud. Pilates on super hea, olen proovind sedagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 07. December 2011, kl 21.44

Niimoodi, aga kas homme juba keegi jõuaks kohale? Igatahes ootan! Citypilates asub Kunderi tänaval, internetis ka kodulehekülg olemas. Kui jõuate kohale siis oodake ees laua juures, mul lõpeb eelmine tund 19.25 ja tulen siis kohe uudistama palju teid kohalsmiling smiley Järgmisel nädalal on mul kahjuks üks jõulupidu aga edaspidi jälle 100% olemas!
Ootan siis teid homme proovitundi, osalemistasu 5 eur. Selga võimlemiseks sobilikud riided ja kui on, siis libisemiskindlad sokid aga sobib ka palja jaluwinking smiley
Aile

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 08. December 2011, kl 06.23

Isiklikult täna ei jõua, sest tuli ootamatult ja planeeritud õhtu, aga uuel nädalal küll smiling smiley Väga lahe idee ja ootan huviga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 08. December 2011, kl 09.09

TEEME SIIS JÄRGMISEL NÄDALAL esimese proovitunni! Ma ei lähe jõulupeole otsustasin, ei saanud teisele tunnile ka asendajat. Niiet ootan teid siis järgmisel nädalal kell 19.30 Citypilateses proovitundi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 08. December 2011, kl 12.57

NB! Palun tulijad saatke mulle e-mail, siis saame kontaktis olla smiling smiley aile.alveus@gmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. December 2011, kl 18.44

Minuga palun küll mitte arvestada. 4x kuus ja 20 eurot on minu arust liiga palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 09. December 2011, kl 20.39

Enamikes pilateseklubides kus rühm max 8 inimest ja koostatud spetsiaalne kava, asukoht kesklinn, on ühe korra hind alates 9 EUR. Tegin niigi nii soodsa kui võimalik ilma et peaksin saali rendile väga palju peale maksma. Selline see Eesti elu kord juba on. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 09. December 2011, kl 21.19

No ma võiks Tallinnas elada, kohe tuleks sellise pakkumise peale...jooksuga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 09. December 2011, kl 21.48

AGa võid soojalt mõnele päälinna sõbrannale soovitadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 13. December 2011, kl 09.11

1-2 inimest mahuks veel kui on huvilisi smiling smiley 5 juba koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 15. December 2011, kl 21.08

Aitäh kõigile kes kohale tulid! Järgmine kohtumine on jaanuari esimesel neljapäeval samal ajal!
Kodune kava:
1) kõverdatud jalgadega ülesrull (NB! Keskjoon, vaata naba, väljahingates üles, sisse hoia, välja alla, sisse hoia)
2) Küljele, pealmise jala tõsted (NB! Jalad flex asendis, pikenda puusast!)
3) Kõhuli ülakeha tõsted (NB! Saba jalge vahele, sisse üles, välja alla. Peale viimast kordust seljale venitus!)
4) Teine külg.
Üle päeva! Kaheksast alla! Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Saatis: ky
Kuupäev: 15. December 2011, kl 21.09

Esimene pilatese tund edukalt möödas. Väga hea sirutamise tunne on smiling smiley Kohtumiseni järgmisel korral!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 15. December 2011, kl 21.11

Tänud, Komponist smiling smiley

Ülimalt mõnus trenn oli, tunne on hea ja joon siin praegu rohelist teed grinning smiley õnneks söögiisu polegi smiling smiley


Tervitades,
Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 15. December 2011, kl 21.13

Palun palun, hea meel et meeldis! Muuseas korralik hingamine teebki tühjakõhutundele säru! Mina võtan ka kohe õhtuse tee ette ja siis varsti magama ka, hommikul jälle trenn!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 30. December 2011, kl 13.05

Head vana aasta lõppu kõigile! Hakkan vaikselt uurima kas 5 jaanuari trenni on ikka tulijaid? Registreerimine endiselt aile.alveus@gmail.com. NB! Treening toimub kui registreerunuid on minimaalselt 5!

Valikud: VastaOsunda
Re: Huvilisi kaalulangetajate pilatesesse?
Kuupäev: 03. January 2012, kl 21.02

HETKEL PAKKUMINE cherry.ee lehel ülisoodne citypiltese matritreeningute kaart - saaksite sealtkaudu käia minu trennides! Aga kiirustage, pakkumine lõppeb tänasega kahjuks ära.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.