Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 20. April 2012, kl 22.01

Kas keegi meist kasutab MBT või Avia või muid kumera tallaga jalatseid ja kas on tulu ka neist olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 20. April 2012, kl 22.09

ostsin endale, aga pole veel kasutanudsad smiley((sad smileyilmad on olnud ju vesised-kardan libiseda...

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 21. April 2012, kl 20.17

Kui minust ette jõuad, siis kirjuta, kuidas oli, ma arvan, et saan uuel nädalal kätte.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 22. April 2012, kl 08.42

Mulle need kumera tallaga eriti ei meeldi. Ostsin endale Reeboki EasyTone tossud, mis on sama pohimottega, aga palju ilusama disainiga ja töötavad vaga hästi . Pärast esimest kandmist oli juba pepu valus. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 23. April 2012, kl 14.09

Kas EasyTone sobib igasuguse trenni jaoks?

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: unepinx
Kuupäev: 23. April 2012, kl 19.33

Endalgi sellised tossud tellitud ja peaksid lähipäevil saabuma. Kes oskab öelda, kaua neid päeva jooksul kanda võib? Mõned soovitused ehk paremaks efektiivsuseks?

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: karika
Kuupäev: 25. April 2012, kl 09.10

Mina käin EasyTone tossudega BodyPumpis ja rasvapõletuses.
Ei ole täheldanud küll mingeid märke, et ei sobi.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 25. April 2012, kl 21.17

MBT tossudega ei soovitata maastikul käia, vigastuste oht olla suur. Nii juba ootan omi, et proovida.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 26. April 2012, kl 11.18

Mul ka EasyTone tossud, need tõesti ilusamad. Ainult jooksmiseks ei sobi, aga muidu võib nendega kõikjal käia. Trennisaalis annab pea et topeltkoormuse, aga mina kasutan treeningutel ikka tavalisi treeningjalatseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 26. April 2012, kl 11.23

Olen kahe käega igasuguse trenni poolt - enam ei kujuta elu ettegi bodypumpi, pilatese ja sörgita...
Aga üldiselt enne uue (trenni)hullusega kaasa minemist teen kiiret taustauuringut...

Praeguse teema kohta läksid nad kõik sinna suunas:
[www.nytimes.com]

Ehk siis mina jätan need tossud ära, ja ostan hoopis tõukeratta smiling smiley
AGA kui need tossud panevad kandja rohkem liikuma kui tavaliselt - siis on edusammud kindlasti varsti tunda!

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 27. April 2012, kl 11.37

Olen käinud nüüd juba mitu päeva.Kuna mul on võlvidega probleeme, siis minu jalgadele need igatahes sobivad-valu on väiksem-saan pikemaid maid käiasmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 29. April 2012, kl 10.40

Tere
Vaatasin ka Reeboki EasyTone jalanõusid, ilusad on küll, kuid kahjuks minu numbrit ei olnud ja üle linna ka taga ajama ei viitsinud hakata. Sain soodsa hinnaga Skechersi Shape-Upsid. Need on ikka eriti paksu platvormigasmiling smiley aga mugavad ja kerged.
Tegin esimese pikema tiiru ka nendega ära. Hea, et kepid kaasas olid, sai paremini tasakaalu hoida, tallad ju suht ümarad.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: kiq
Kuupäev: 01. May 2012, kl 10.11

ma tahaks neid plätusid? keegi on neid kuskil näinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 01. May 2012, kl 10.19

Tere!
Ma olen juba aasta Skechersi Shape-Upside fänn. Arvan, et mul pole varem nii mugavaid jalatseid olnudkiwinking smiley
On ka olemas Aviad, need nii mugavad ei ole (aga näevad ilusamad välja thumbs up )
olen vist oma jalad ära hellitanud Skechersitega.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 01. May 2012, kl 11.19

Sooviksin veidike infot, kus kohast te olete tellinud endale reebok easytone-id ja mis hinnaklassis. Otsin just endale ka neid, kuid poes on ikka nii kallid need.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 02. May 2012, kl 09.19

Mul Avia omad ja olen rahul. Jooksmas käin samuti nendega. Kas need mingit lisakoormust ka annavad ma ei tea sest ma tavalistega jooksnud ei olegi grinning smiley . Sügisel kui linnas oli vaja terve päev lapsega kärutada siis sai samuti need jalga pandud ja õhtuks oli kann püäris valus küll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Kuupäev: 02. May 2012, kl 20.27

Mina olen Aviaid kandnud nüüd 2 aastat. Ma ei tea,kas nad ka aitavad rasva rohekem põletada, aga nendega ma saan käia väga pikalt, tavalised jalanõud hakkavad mul liigestele, eriti põlvedele. Mina olen selle tootega väga-väga rahul. Kes plaanib igapäevaselt palju kilomeetreid käia, siis soovitan pigem ümara tallaga jalanõusid kui neid reeboki omi, sest nende reeboki õhupatjadel on tegelikult lühike kasutusiga. Ümarad tallad ei kulu!

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 02. May 2012, kl 21.02

Mina tellisin omale Aviad sügisel www.sportsdirect.com lehelt, seal suur valik ja head hinnad. Ja hullult mugavad on, käin nendega kepikõndi tegemas. Ei tea, kas mõjuvad nii nagu lubatakse, aga mulle meeldivad.

Valikud: VastaOsunda
Re: MBT vms kumera tallaga jalatsid
Saatis: Ferla
Kuupäev: 26. June 2012, kl 11.03

Reeboki Easy tone tossud ostsin mina Reeboki outletist Tondil. Tondi selveri lähistel.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.