Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Jooksmine/intervall trenn
Saatis: HelenTln
Kuupäev: 27. February 2013, kl 14.29

Tere,

Otsin endale jooksukaaslast(i)/ kaas motivaatorit Tallinnas. Jooksmas võiks käia nt A'Le Coq staadioni ümber või Järve tervise rajal. Mul autot ei ole, seega mul on piiratud liikumine.

Ideaalis võiks olla jooksukaaslane Kesklinnas Uue Maailma kandis, et siis on hea lihtne vastastikku uksest välja ajada teineteist, sest kõige raskem ongi just toast väljuda. Ja mõnikord kui ei jaksa joosta, siis teha vähemalt jalutuskäike.

Eelmise aasta sügisel alustasin jooksmise õppimisega ja sain hakkama 4 nädalat kava järgi (vt alla poole), viiendal nädalal tegin veidi muudatuse kavas, sest tundus liiga järsk üleminek ja siis jäin haigeks ja siis tulid kehvad ilma ja talv jne, sada vabandust, miks pooleli jäi.

Kuna ma olen terve elu jooksmist vihanud, siis intervallidena jooksmise alustamine oli just sobilik, sest see ei ajanud kohe hinge välja. Kes jooksmist vihkavad, teavad, mida ma silmas pean.

Olen 26 aastane ja kaal on ülemise normaalkaalu piiri kandis. Tahan jooksma õppida ja üldfüüsist parandada ja sellega koos vähendada stressi. Võimalik on ka rulluisutama minna suvel, aga kuna ma pole sellega veel alustanud, siis tase on 0. Kui on mingi sisehallis jooksmise variant välja pakkuda, siis võib selle ka välja käia (välja arvatud jooksulindil jooksmine).


Kava mille järgi trenni tegin ja plaanin teha on järgmine:
[heidi.tarkpea.ee]

Suve keskel/sügisel on plaanis see kava, ette võtta:
[heidi.tarkpea.ee]


Lühidalt kokkuvõttes otsin inimest, kellele minu plaan sobiks. Alustada võiks siis, kui lumi kadunud ja ilm lubab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jooksmine/intervall trenn
Saatis: HelenTln
Kuupäev: 28. February 2013, kl 16.05

Keegi ei taha siis intervall trenniga kaalu langetada ja südant treenida?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.