Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Treeningute lisamine kaaluabi.ee-sse
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 19. November 2010, kl 17.27

Tere!
Mõtlesin, et panen selle teema siina kirja, ehk leidub veel siin minusuguseid teisitimõistjaid.
Nimelt, lisasin igapäev oma söödud toidud tabelisse ja lisaks siis treeningu, kuna treeningust sain lisapunkte siis veel imestasin, et oi kui palju ma süüa võin.
Nüüd aga lugesin, et kui ma oma eesmärgis märkisin ära oma treeningkoormuse ehk siis 1-3 korda nädalas, siis need treeningud ja nende kulutatavad kalorid on juba arvestatud minu päevase kalorinormi sisse... Miks siis tabel üldse laseb treeningud veel eraldi kirja panna?
Või siis peaks eesmärgis märkima, et üldse trenni ei tee ja siis lisama treeningud igapäevaselt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningute lisamine kaaluabi.ee-sse
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. November 2010, kl 17.59

Validki ühe kahest variandist:
a) arvutad päevase kaloraaži sisse juba ka oma treeningud ja eraldi neid trennipäevikusse ei märgi
b) arvutad päevase kaloraaži ilma liikumiseta ja trennid sisestad iga päev vastavalt sellele, mida kui kaua teed

Suht lihtne ju.

Osundus

Miks siis tabel üldse laseb treeningud veel eraldi kirja panna?

See nõuaks tõenäoliselt veelgi täpsemalt toimivat programmi, et eraldada kasutajad, kellel on treeningpäevik aktiivne ja kellel mitte vastavalt sellele, kuidas päevane kaloraaž on valitud. Võibolla oleks see isegi võimalik aga sellisel juhul tõenäoliselt peaks me veel rohkem selle programmi kasutamise eest maksma kui praegu maksame.

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningute lisamine kaaluabi.ee-sse
Kuupäev: 19. November 2010, kl 18.42

Samas on liikumise jälgimiseks eraldi graafik ja graafiku joone jaoks tuleks ka nendel kehaline koormus päevikusse sisestada, kellel kaloraaži jaoks liikumine juba sisse arvatud. Mulle meeldiks kui iga lisatud kehalise koormuse juures oleks märkeruut, mille valimisel võetakse kalorid maha, vastasel juhul mitte.
Valitud nädalakoormus on ju väga keskmine. 3-5 treeningut võib olla nii 3*300 kcal kui 5*700 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningute lisamine kaaluabi.ee-sse
Saatis: jane3
Kuupäev: 07. January 2011, kl 22.35

Tervist, olen uus, aga kohe tekkis ettepanek. Käin ringi sammumõõtjaga ja pean sammude arvu väga oluliseks. Samme ei saanud kuhugi sisestada. Kas olete mõelnud selle täiendamise peale?

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningute lisamine kaaluabi.ee-sse
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. January 2011, kl 08.55

Sammulugeja peaks näitama ka aega kulunud sammudele, pane see aeg winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningute lisamine kaaluabi.ee-sse
Saatis: tutuna
Kuupäev: 07. June 2011, kl 09.34

Olen siin keskkonnas ka alles algaja ja tekkis sama küsimus. Kui mul on endal pulsikell, siis kas ma selle järgi näidatud kalorihulka ei saa kuskil sisestada?
Ja veel, eesmärk on kaalu alandamine, olen märkinud, et ei tegele spordiga üldse. Kui ma kulutan päevas 30-60 min liigutamisele, kas siis liigutamisega kulutatud kalorihulk tuleb tõesti ära süüa või siis lihsalt ignoreerida?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.