Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Vesiaeroobika
Saatis: Muksi
Kuupäev: 11. March 2010, kl 13.38

Tere! Kindlasti on siin inimesi, kes käivad vesiaeroobikas. Ise kaalun hetkel kolme koha vahel: Nõmme ujula, Kalev SPA või Reval - hommikused ajad. Millised on Teie kogemused neis kohtades just hommikustel aegadel - kas on väga rahvast täis, mis muljed on treeningutest? Aitäh vastuste eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesiaeroobika
Kuupäev: 11. March 2010, kl 21.54

Revalis pidi väike bassein olema, kaunis ebamugav. Ise mõtlesin ka alguses seda valida, aga bassein sai määravaks.
Nõmme pidi okei olema.
Kalev Spa-s käin ise olen rahul, on võimalik valida päris palju erinevaid trenne. Hetkel saab Kalevis kolme kuu paketti ka teha, 500 krooni kuus, kombineerid endale ise trennid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesiaeroobika
Kuupäev: 12. March 2010, kl 17.53

Käin sõbrannaga tema soovil grinning smiley Revalis. Suhteliselt närtsinud ja parajalt räpane koht sad smiley
Äkki aitab ka see otsust langetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesiaeroobika
Saatis: Careliin
Kuupäev: 12. March 2010, kl 19.07

Mina käin Revalis kas kella 11 või 16:30. vesiaeroobikas. Bassein küll väike aga päevasel ajal vähem rahvast. Minule sai määravaks tasuta parkimisvõimalus treeninguajal ning ei ole kindlat aega mil pead uksest välja astuma, vaid saan rahulikult sauna mõnusid nautida. Aga kas piiramata aeg kehtib valitud paketist seda ma ei tea. Minul on fitness pakett.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesiaeroobika
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. June 2010, kl 12.32

Hei! Mul lõi pähe kiisku (ja eks paljulti ka tänu praegusele seljahädale), et hakkaks vesiaeroobikas käima. Kas keegi oskaks täpsemalt tuua argumente Kalev Spa ja Revali vahel? Et midagi kõike selle raha eest kuus saab ja mitu korda ja kas ka sauna kasutamine (infra) on hinna sees. Kui täis basseinid on? Ise saan käia ainult õhtuti, samas suvisel ajal vast on vähem rahvast kui talvisel? Kuniks mul tuhin peal, tahaks selle ruttu ette võttaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesiaeroobika
Saatis: katis
Kuupäev: 17. June 2010, kl 15.12

Revalis käisin rasedana vesiaeroobikas. Bassein oli väike, millegi pärast alati kohutavalt haises seal, torud roostetasid ja basseini äärtes oli ka roostet. Iseenesest päris kole... Ehk on poole aastaga midagi muutunud. Kalev spa pidi aga ülerahvastatud olema. Iseasi, kas tõele vastab. Arvan, et käi korra mõlemas ja vaata, kumb koht rohkem sobib. Muidu Revalis sab vist kõiki saunasid kasutada, kaasaarvatud infrapunasaun. Kalevis tuli mu arust eraldi maksta selle eest. Revali treener väitis, et suvel just palju vesiaeroobika fänne, sest keegi ei soovi higistada saalis vaidd tulevad vette jahutust otsima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesiaeroobika
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. June 2010, kl 20.21

Olen nüüdseks Revalis mitu korda käinud. Tegin aastase lepingu. Eks ta natuke räsitud seal välja näeb (basseini osa, mujale pole veel jõudnud) aga mingit haisu pole ma tundnud. Aga ma pole ka rase, siis võivad lõhnameeled tõesti päris tundlikud ollasmiling smiley Meeldib aga seal sellepärast, et 550 krooniga kuus võib lugematult kasutada absoluutselt kõike, jõusaal, rühmatreeningud, vesiaeroobika ja kõik saunad. Mulle sobib, ühest tõdined ära, võtad midagi uut ettethumbs up

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.