Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kehaprotseduurid
Saatis: cherry
Kuupäev: 27. December 2010, kl 19.19

Mul on küsimus, kas keegi on käinud kuskitel LPG või ultratone jne..kehaprotseduuridel ning sellega ka saanud cm vähemaks või isegi kilosid.

Valikud: VastaOsunda
Re: kehaprotseduurid
Kuupäev: 28. December 2010, kl 18.09

käisin kunagi Ultratones 14 x, alguses läks paar cm, siis jäi pidama ja rohkem ei midagi..

Ühesõnaga minu kogemus - trenn ja toitumine on kindlam viis nii cm kui kg kaotamiseks ja odavam kasmiling smiley
Kiirteed ilma ise midagi tegemata ikka ei olesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kehaprotseduurid
Saatis: merx333
Kuupäev: 29. December 2010, kl 09.54

Belissimo, aga naha üldseisund peale protseduure? Kas on , nagu räägitakse, tselluliidi vastu tõhus? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kehaprotseduurid
Saatis: helta
Kuupäev: 29. December 2010, kl 10.17

Mina käisin LPG-s, olin nö modell, kelle peal õpiti. Sain veel topeltmassaazi (õpetaja näitas ja siis õpilane tegi ka veel)- ülepäeviti 2 tundi, terve kere ja kokku 11x. Cm ja kaalukadu ei olnud märkimisväärne, aga väliselt oli väga ilus ja sile. Mõjus kindlasti. Ma ei tea, kas tavaline 10x ka oleks nii suurt mõju avaldanud. Järelhooldust 1x kuus sain teha ainult paar kuud. Järgmiseks suveks oli kogu ilu kahjuks kadunud.
Aga trennile lisaks enne rannahooaega soovitan küll!

Valikud: VastaOsunda
Re: kehaprotseduurid
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 29. December 2010, kl 12.57

Mina käisin peale esimest last 10X ja minul tõmbas kõik siledaks ja prinki. Cm kohta ei oska öelda, sest ega LPG pole kaalulangetaja, see masin ikka trimmib ja töötleb tsellut. Ja nüüd kui teise lapsega imetamise lõpetan, lähen ka kohe uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: kehaprotseduurid
Saatis: maiake
Kuupäev: 29. December 2010, kl 13.26

Kui on plaanis ikka suur kaalulangus siis LPG on sinna juurde ideaalne naha pinguldamise mõttes. Tõepoolest LPG vist mitte ei peaks langetama kilosid vaid vähendama ümbermõõtu.... Käin praegu LPG-s ja olen väga rahul , arvan siiski et ta aitab mu suht kiirele kaalulangusele ka kaasa ... Aga kulukas jah...

Valikud: VastaOsunda
Re: kehaprotseduurid
Saatis: elviira
Kuupäev: 06. January 2011, kl 11.06

Mina käisin ultratones 15x ja olen väga pettunud, selle raha eest oleks saanud juba korraliku spordivarustuse.... ühesõnaga ei soovita.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.