Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
WII FIT
Kuupäev: 09. January 2011, kl 14.28

Kas keegi teist on kasutanud wii treeningprogrammi abi ?
Kuidas on mõjunud ?
Ja kuidas meeldib ?


mina sain jõuludeks mehelt wii fiti , nüüd olen hakanud selle järgi trenni tegema... esialgu on tunne , et midagi ikka sellest kasu on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: kalajala
Kuupäev: 09. January 2011, kl 16.44

On olemas Wii Fit Plus ja kasu on tast ikka, kasvõi juba kordinatsiooni arendamisel ja aeroobika harjutustega saab tempo ülesse ja rasva põletama.
Isiklik lemmik on EA Sports Active 2 kus pulsimonitor käib käepeale ja liikumis andur jalaümber. Lisaks veel juures kummipael käepidemetega millega saab palju harjutusi teha ja valmistreeningud sisaldavad soendus ja venitusharjutusi alati.

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Kuupäev: 09. January 2011, kl 19.30

Kust neid wii spordi ja treeningmänge üldse osta saab ?
Eestis... ma pole küll neid näinud - on igasugused mariod ja party games aga neid nagu pole näha olnud kusagil.. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: kalajala
Kuupäev: 09. January 2011, kl 19.40

Ma enamus mänge ostnud www.game.co.uk saidilt (neil suuremates euroopa linnades poed ka). Kuni 1kg paki saadavad Eestisse. Hinnad seal ka palju paremad kui Eesti poodides tihti.

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Kuupäev: 09. January 2011, kl 20.09

Tänud , vaatan kindlasti mida seal pakutakse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: tulevik
Kuupäev: 10. January 2011, kl 09.09

Vaatasin ka huvi pärast seda lehte ja kuna elan Soomes siis tundub et siin on see mäng veel odavam.
Mul samuti wii fit plus aga tundub et kavatsen osta selle uue mängu.Soomes on kõige odavam 53.eur kahjuks mujale nad ei saada.
Igaljuhul tundb huvitav ja kaasatõmbavam kui fit plus.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Kuupäev: 10. January 2011, kl 12.16

Minu oma sai ka soomest soetatud .smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: eneki
Kuupäev: 10. January 2011, kl 13.34

Mina olen väga rahul Wii Fit Plus-ga, eriti head ja kasulikud on tasakaaluharjutused ja muidugi kõik seal pakutav, kus näed oma arengut smiling smiley, senini olen mina, vanainimene, paremate tulemustega kui meie pere issi ja 3 last!

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: tulevik
Kuupäev: 11. January 2011, kl 09.21

thumbs upsmileys with beer tubli smiling smiley hetkel ma ise ka teen 2,5a laspse kõrvalt wii fit plusiga. Aga noh tema tahab ju ka ja siis ei tule sellest korralikust trennist midagi välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: kalajala
Kuupäev: 13. January 2011, kl 18.23

tulevik see 53€ on hea hind, enamus uusi mänge maksab isegi rohkem ja siis saad ainult plaadi mitte lisavidinaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Saatis: Elinka
Kuupäev: 31. March 2011, kl 17.01

Tere kõigile!
Mul on üks rumal küsimus smiling smiley)). Millega seda mängu mängitakse? Kas saab arvuti või teleriga ühendada või peab mängukonsool olema? Ei tea paraku mängudest midagi smiling smiley, andke nõu smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Kuupäev: 18. April 2011, kl 20.40

Jah. selleks on vaja mängukonsooli , mis ühendatakse teleriga.

Valikud: VastaOsunda
Re: WII FIT
Kuupäev: 30. August 2011, kl 12.09

Mul on wii fit balanc board müügis. Hinnaks 70 € ja kehtiv garantii. Kasutatud mõned korrad ja kuna ikka olen rohkem väljas treenija, siis ma ei taha, et see tore asi niisama kasutult seisab, kui saaks kellegile kasulik olla. Niiet, kel huvi võib märku anda smiling smiley
NB! Nõuab wii konsooli olemasolu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.