Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kodune treening
Kuupäev: 15. March 2010, kl 13.44

Kui kaua te umbes aega kulutate igapäevasele kodusele jõutreeningule (kõhulihased, seljalihased, kätelihased jne) ja milline on teie treeningkava. Ma pean silmas et kas teete omale kindla kava mida iga päev teete? Äkki saab mõni siit nii omale mõne harjutuse, mida omal veel kavas ei ole.smiling smiley
Minu treening koosneb viiest erinevast valdkonnas: tuharad,käed,jalad,kõht, selg
olen jaotanud need viite erinevasse seeriasse, üks seeria koosneb 4 erinevad harjutusest ja igat harjutust teen 30.
nt
30 kõhulihast
30 seljalihast
30 tuharalihast
30 jalalihast
puhkus
ja siis uuesti (aga siis juba teised harjutused)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 15. March 2010, kl 14.01

mina käin sörkjooksu tegemas vabadel päevadel u 20 min on praegu , kui jaksan edaspidi rohkem siis pikendan teekonda. nädalas teeb see siis minul 5 treeningut.Vahel käin ka 2 korda päevas sörkimas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 15. March 2010, kl 14.52

Mina varieerin suhteliselt palju. Kord mõtlen ise mingeid harjutusi välja (mida kunagi kuskil trennis tehtud on), mõnikord otsin aga Internetist videoid. YouTube'ist leiab päris palju erinevaid harjutusi erinevatele piirkondadele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 15. March 2010, kl 15.28

Eri tubli oled, Speedpearl!!!
Kaua see kõik sul aega võtab? 4 korda neli lihasgruppi 30 korda? Sinu saavutusi lugedes on tunne, et peab tublim olema, kuigi arvasin, et olen ka päris vapper. Ise olen alustanud alati hularõngaga - 20 minutit rõngast ja siis otsa 20 minutit harjutusi, peamine rõhk kõhulihastel, aga ei unusta ka teisi lihaseid. Mina teen ühte harjutust umbes 20-25 korda ja kõhule ka 4 erinevat harjutust, seljale ja tuharatele nii palju ei tee. Äkki oskad soovitada häid harjutusi tuharalihastele et saada Jennifer Lopezi pepu??? Ise teen peamiselt nii, et käpuli maas jalatõsted üles, nii sirge jalaga kui kõverdatult ja siis ka seistes jala taha viibutamine. Mis veel???

Ja noh, peale võimlemise ma üritan ikka vähemalt kolm korda nädalas ka käruga tunnikese jalutada. Kuigi praeguse lumega see ka nagu trenn, siis see väga trenni mõõtu välja ei anna. E

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 15. March 2010, kl 19.27

No ma Teen tuharatele nii, et laman selili jalad põlvest kõverdatlt ja tahmik üles ja alla, üles alla. 30 korda. siis teen kõhulihastele 30 õlavöö tõstet, siis seljale kõhuli olles ja ülakeha tõsted koos jalgadega 30 tükki. siis teen kätele kätekõverdusi nii et põlved maas, muidu ei jaksasmiling smiley
ja pepule veel hea harjutus nii, et sama moodi selili ja ük põlv kõverdatlt ja siis üks jalg sirgelt ees ja siis ühe jalaga tõgata peput maast lahti, see sna tõhs.
aga see seljalihaste harjtus, see aitab nii kõhulihastele kui ka pepulewinking smiley
dieet.ees on igast harjtusiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Reetsu
Kuupäev: 15. March 2010, kl 21.44

ma teen lisaks tuhara ja kõhulihastele ja muudele lihastele veel sellist võhmaharjutust,et hüppan kohapeal 10 korda siis kükk,siis hüppan 9 korda ja kükk kuni ühe hüppeni ja siis jälle ühest kümneni tagasi.võtab hästi võhma välja.nüüd teen juba 20st.ma ei mäletagi,millele see hea oli,aga ma tunnen end peale seda väga hästiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Kate
Kuupäev: 16. March 2010, kl 09.02

Ohsa poiss, te kõik niiii tublid!!
Ma proovin igal õhtul 3seeriat 15x kõhulihaseid ja kätekõverusi teha, mõni õhtu ei tee ka. Kord nädalas mängin jalgpalli. Tahaks jooksmas ka käia, aga ega siis last üksi koju saa jätta..nii et keeruline.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: twix
Kuupäev: 16. March 2010, kl 09.29

Mina teen iga päev enamusi nendest Marie Claire´i harjutustest. Läbi teen rinnalihased, kõhulihased, seljalihased, tuharalihased, reie sisemised, välimised ja pealmised lihased. Kõike 30 korda. Kõhule tuleb nii erinevaid harjutusi kokku vähemalt 150. Ja võimlemisrulliga 30 rullimist.
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Pipar
Kuupäev: 16. March 2010, kl 09.37

Mina alustan soojendust velotrenažööriga, umbes 20-30 min, siis jalalihased (etteasted hantlitega, kükid, varvasteletõus hantlitega), kõhulihased (YouTube´ist 8 minute abs), kangi ja hantlitega erinevad harjutused seljale, õlalihastele, trapetsile, biitsepsile, triitsepsile, kordusi 15, seeriaid ei tee. Jõutrenn võtab aega umbes 30 min, kõik kokku siis umbes tund ja trenni püüan teha kolm korda nädalas. Lisaks muidugi kõnnin iga päev väljas vähemalt tunni, kui kiiret kõndi teha, siis läheb ka täitsa trennina arvesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 16. March 2010, kl 13.41

Ohh,seda hüppamise asja peaks ise kaa proovima. see tundub üsna hea olevat. tegin eile 30 kükki, kõigest 30 ja jalad olid hommikuks nii nõrgad ja valusad, kõik jalalihased töötasid kükke tehes, täitsa valus on kõndidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: eveka
Kuupäev: 16. March 2010, kl 16.57

Mina võimlen hommikuti DVD " Uus dimensioon " järgi. Seal on 3 erinevat kompleksi. Eriti soovitav noortele emadele. Vaja läheb hantleid, tooli, matti ja mängukaarte. Õhtuti teen Aarne ja Regina Lauri DVD järgi joogat. Proovisin Reetsu võhmaharjutuse kohe järele - tõesti hea. Aitäh !

Valikud: VastaOsunda
ViaGym aparaat
Saatis: puksu
Kuupäev: 16. March 2010, kl 20.02

Kas kellegil on kogemusi selle kuulsa ViaGym aparaadiga? Mulle kingiti selline monstrum, kuid olen väga umbusklik selle suhtes. Kas see väristamine seal peaks tõesti mõjuma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: pimpit
Kuupäev: 21. March 2010, kl 13.56

tere olen suht uus sellel alal ja äkki keegi oskab soovitada millest alustada kõige algul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 23. March 2010, kl 06.12

mine jooksma või kõndima

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 25. April 2010, kl 09.57

ma käin aeg-ajalt sörkjooksu tegemas, alustasin alles hiljuti, olen jõudnud umbes 2 korda nädalas. jooksen siis 5 km ja selle peale läheb 35-40 minutit, vahepeal on päris karm tõus 40 m kõrgusele järskude treppidega, mis võtab pulsi üles. erinevaid kõhulihaseid ja kergeid kätekõverdusi teen peale seda ja teen ka niisama õhtuti. kindlat süsteemi pole veel kujunenud. seerianumber kipub olema 15, aga teen kordusi. aga vabas õhus jooksmine on miljon korda mõnusam kui toas higistada..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: audiov
Kuupäev: 08. September 2010, kl 22.00

Te olete ikka kõik väga tublid.Ma olen laisaks muutunud.Peab ka hakkama liigutama.Kaua võib.Muidu aegajalt käin sörkimas ja vahepeal oli väljakujunenud omaloominguline jõutreening hommikuti enne tööle minekut.Viimasel ajal olen vaimustuses Tracy Andersoni harjutustest.Lihtsad,huvitavad aga tõhusad, kui muidugi teha.Tracy harjutusi leiab samuti youtubest.Edu teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: mutike
Kuupäev: 01. November 2010, kl 13.23

mina kasutan crosstrainerit 4 korda nädalas a 30 minutit ja 3 korral nädalas teen bodypumpi video järgi a 45 minutit. väga harva jääb mõni päev vahele. kaal hakkas ka kohe kiiremini alla liikuma kui trennima hakkasinthe finger smiley juhuuu, kõik trennimathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: mammut
Kuupäev: 02. November 2010, kl 08.54

kust sa bodypumpi video said ja kas seal on palju hüppeid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: marts22
Kuupäev: 06. February 2011, kl 00.16

Ma teen tavaliselt igal õhtul kätekõverdusi süsteemis 10-9-8-7-6-5-6-7-8-9-10, nende vahel teen harjutusi kõhulihastele (seerias 30), seejärel küljelihaseid 50-50-50-50, nende vahel seljalihaseid (seerias 50) ning lõpuks jalgade tõsted nii otse kui ka külgedele (seerias umbes 30). Vahel kasutan ka teleka vaatamise ajal sammurit, mis muidu niisama kapis seisaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 07. February 2011, kl 16.54

Minu koduseks treeninguks on crosstraineriga (9 - 10km/h) tund aega kuni 5 korda nädalas, pluss kõhu- ja seljalihaste harjutused - tavaliselt seeriatega 3 x 15 - 20 korda. Ja lisaks muud kodused tööd ja toimetusedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Viiruk
Kuupäev: 14. March 2011, kl 13.38

Kodutreeningu teema on kuidagi soiku jäänud, kas teete ikka kõik tublisti edasi. Ise hakkasin ka alles vaikselt pihta, teen selle lehe järgi [www.valuvastu.com] Iga päev erinevad osad, eks hiljem kujunevad oma lemmikud välja. Mulle see meeldib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Mõmmik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 17.44

Olen ka kodune treenijasmiling smiley Minu trenninädal on siis 3 korda jõudu (E-alakeha, K-ülakeha ja R-kõhu- ja seljalihased) ja 2-3 korda aeroobset.Hetkel teen jõudu Yourself!Fitnessi järgi, aeroobset jooksuga ning bodycombati ja zumba videote järgi. Y!F teen korraga 1-1,5 tundi ja jooksen hetkel vähe, kuna just alustasin sellegagrinning smiley
Kes Y!F'st esimest korda kuuleb, siis tegu on pm arvutimänguga. Sisestad oma kaalu, läbid katsed(kätekõverdused, kükid jne) ja selle järgi genereerib programm sobiva treeningkava. Soovitan soojaltsmiling smiley Lisaks sellele on seal võimalik natuke joogat teha ja veel on eraldi cardio.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 10. April 2011, kl 21.36

Minul hetkel käsil Jillian Michaelsi "30 DAY SHRED" treening kodus, kus vaja pole muud, kui võimlemismatti ja hantleid. Ja see on ikka ülitõhus ja mõnus ka seetõttu, et koos soojenduste ja venitustega kokku 26 min. kõigest, aga selle-eest, missugust minutit. Esimesel korral tahtsin ära surra, täna tegin 11-ndat korda ehk siis teise taseme esimese treeningu ja oli jälle raskem. Kui esimesed 3 treeningut üle elada, siis pole enam hullu midagi ja on isegi tore veidi pingutada.
Tulemused on muidugi super: vöökohast kadunud 5 cm, puusadelt 3,5 cm ca esimese 8 treeninguga. Loomulikult jälgin ka kaloreid, ja loomulikult olen ka vääratanud toiduga.
Lisaks siis, kui rohkem vaba aega, nt nädalavahetusel teen ka crosstraineril 45 min, ca 6,5 km.Jillian on ka kõvasti vastupidavust arendanud, sest ka crosstraineril tehes on jõudlus märgatavalt suurenenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Inees
Kuupäev: 11. April 2011, kl 07.21

Krissu201, kas võtsid treeningprogrammi netist või on sul dvd peal

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 11. April 2011, kl 08.18

Inees, sain netist, seal otsingusse pannes annab võimaluse nii dvd-na osta, kui kohe downloadida. Pane googli otsingusse ja nii leiad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: baltfin
Kuupäev: 12. April 2011, kl 20.25

Alustasin tegelikult iseseisvalt kuu tagasi kodus kogu kaalukaotuse proovimist. Kaal oli siis 79kg oma 179cm pikkuse juures. Nüüd aga kuu hiljem olen kaotanud 8kg toitumise ja treeningu koostöössmiling smiley

Ja minu treening koosneb 5 päeva nädalas 30min velotrenazööril ja siis Cindy Crawfordi DVD järgi 45min aeroobset treeningut. Esimene nädal oli tunne nagu oleksin kolki saanud smiling smiley Kõik kohad valutasid hullumeelselt, lihase krambid. Nüüd aga ei võta enam nii väga võhmalegi ja plaanin vaikselt velotrenazööri aega pikendada 45-60min peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 08. May 2011, kl 09.26

Mina alustasin täna Jillian Michaels'i "30 Day Shred" kavaga. Mõõdud on võetud, esimene treening tehtud ja tunne on hetkel väga hea. Esimese treeningu tegin kergelt, et aru saada milline see kava on, no tegin kõiki harjutusi kergemas variandis. Ja hantleid mul ei ole veel, võtsin raskusteks 2 purustatud tomatite purki grinning smiley Need purgid natuke liiga kerged ja mõtlen, et peaks 2 veepudelit võtma. Või siis üldse hantlid ostma, aga samas ei taha nagu üleliigset kola ka koju liiga palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.02

Mina naudin igapäevast sörki ca 40-50 minutit aeroobses pulsivahemikus ja kaks korda nädalas teen ka intervalltreeningut. Lisaks sellele ka kolm korda nädalas lihastreening (kõht, jalad, käed) ja mõni aeg tagasi otsustasin et tahaks midagi põnevat enda intervalltreeningute otsa toppida ja tõmbasin Jillian Michaelsi 30 päeva kava alla. Proovisin ära ja täitsa rahule jäin, kuid tegin kaks tükki järjest, sest ühest jäi natuke vähesekssmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Kuupäev: 29. May 2011, kl 18.40

Mina teen pilatest, olen endale muretsenud terve hunniku erinevaid dvd-sid ja seetõttu ei teki ka tüdinemsie tunnet... pilates on saanud ülimalt lemmikuks, sest trenni saan teha oma töö pärast vaid öösiti ja see on täielik matitrenn, ni iet ei sega kedagi trampimise ja valju muusikaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodune treening
Saatis: Leenu66
Kuupäev: 27. July 2011, kl 14.54

Maazikazzz: Tahan samuti kodus pilatesega algust teha, aga lugesin raamatut PILATES SINU JAOKS, pilatese kodujuht igaühele.
Tekkisid mõned küsimused, kas enne hommikune "trenn" ja alles siis toitumine? Kuigi seal kirjas, et alustage päeva kuuma veega, milles on sidruniviil...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.