Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
ise tehtud supp
Saatis: vedder
Kuupäev: 22. March 2010, kl 19.06

Kuidas ma tean kui palju kaloreid on hakkliha köögivilja supis?Kartul,kaalikas,porgand,hernes,kodune hakkliha.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: roigas
Kuupäev: 23. March 2010, kl 11.49

Väga lihtne, tegin nii, et kaalusin kõik ained enne keetmist ära. Ja siis ,mitu portsu sööd,niipalju vähendad üldkogust

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: vedder
Kuupäev: 23. March 2010, kl 23.05

hea et võtsin tasuta proovida.Ei ole rahulselle kaaluabiga,söögid on ainult valmistoidud ja eriti ei tundu usutav mis välja tuleb. Ma tõesti ei viitsi kõike kaaluda pidevalt, Aitäh roigassad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Kuupäev: 24. March 2010, kl 06.41

Ei ole kõik söögid ainult valmistoidud. Selles kaaluabi mõte ongi, et kaalud oma söögi ära, siis tead, milline su tarbimine on. Me kodus arvutasime paar korda oma isetehud supi üle, arvestasime isegi sisse veekadu keetmisel, väga lähedased andmed tulid kaaluabiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 24. March 2010, kl 07.28

Nõus Watergiliga, mina olen ka üsna täpse tulemuse saanud ja kaaluabiga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: vedder
Kuupäev: 24. March 2010, kl 23.48

no kas neid retsepte näeb siis ainult siis kui oled maksnud?Katseajal ei näe?

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: vedder
Kuupäev: 24. March 2010, kl 23.56

Sinkide valik on väike ja jogurtitel ka,või ei oska ma otsida?No mul on natuke raske uskuda et tarbisin täna ainult 700 kalorit!

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Kuupäev: 25. March 2010, kl 13.53

1. See on Beeta versioon alles, ise tead, kas lepid sellega või mitte - seega arendamises.
2. Toiduaineid saab ise ka lisada, paljud seda teevadki.

Kuna ma teen seda kaalujälgimist enda jaoks, siis sisestan puuduvad toitained. Miks programm peaks kõik minu eest ära tegema. Lisaks võtab andmete sisestamine vähe aega ja on endale ka kasulik. Saan teada, millised toitained kasulikumad on.

Rõõmsamat meelt edaspidiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 26. March 2010, kl 12.09

watergirl, aitäh, hea meel on kohe näha positiivset suhtumist. Ega virisemine edasi vii. Arvan, et ka mõtlemises ja suhtumises on palju kinni. Retseptid on ikkagi sellised asjad, et mina näiteks tavaliselt kombineerin seal asju ümber ehk ikka ei tule täpselt selline nagu retseptis ning siis ei pea ju ka kalorid paika.

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: a
Kuupäev: 26. March 2010, kl 12.38

Oma retsepte saab ju sisestada ja programm arvutab kalorsuse välja edaspidiseks. ma olen juba mitu oma ttavalist retsepti sisestanud

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Kuupäev: 27. March 2010, kl 21.55

Mul ka mitu retsepti juba. Saatsin kirja ka, et osa kustutatakse. Muidu suht sama toit natuke erineva sisuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: ise tehtud supp
Saatis: 1mari
Kuupäev: 30. March 2010, kl 11.57

Kõige parema supi saab ise keedetud puljongist,juurikatega on asi selge,kaalun ära ja panen potti aga palju annab kaloreid üks poole kilone kont(loom,kala,siga)mõnus ja ramus?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.