Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Väljas söömine
Kuupäev: 26. March 2010, kl 23.22

Kas kellelgi oleks ideid, kuidas teha kindlaks väljas söömisel kalorid, rasva, süsivesikud jms?
Nt. Tartus Creppi kohvikus Feta-juustu salat või Tallinnas Winnersis fooliumis küpsetatud lõhe keedukartulitega.

Jube keeruline on sedasi, sest ega ettekandja ka neid andmeid ei tea. Samas ei oska midagi toidupäevikusse kirjutada ka. sad smiley

On kellelgi kogemusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Väljas söömine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. March 2010, kl 18.33

Mina olen tavaliselt sellistel puhkudel sisestanud kõik toiduained eraldi sisse ja koguse pannud silma järgi. Päris täpne see kindlasti pole aga vähemalt saab söödud asjad kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Väljas söömine
Kuupäev: 27. March 2010, kl 18.45

Mul tekkis idee ja sellega seonduvalt ka üleskutse kõigile.

Kõik selline info on tegelikult ju kusagil kontoris kellelgi olemas.

Enne, kui välja sööma minna, siis tuleks saata mail restorani, kus paluda lahti kirjutada retsept või anda portsu kaal ja 100 g väärtused.

Tegin ise proovi ja sain vajaliku vastuse väga kiiresti!

Kui keegi sellist infot omab, siis palun lisage toidud süsteemi nii, et esmalt oleks toidukoha nimi ja siis söögi nimi.

Ise panin kirja nt Amarillo kitsejuustu salati juba!


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Väljas söömine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. March 2010, kl 18.55

See kõik on väga nutikas ja kasulik idee, kui ainult Kaaluabi suudaks saada toimima retseptide vaatamise/otsingu. Amarillo otsinguga ei tule kahjuks midagi, nii et esialgu saad vaid ise seda privileegi kasutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Väljas söömine
Saatis: ViKe
Kuupäev: 02. April 2010, kl 15.48

Ma proovisin ka retsepte sisestada, kuid eriti kasu sellest ei olnud. Seega jah...
Peaks tegema ettepaneku, et teised saaksid ka kuidagi kellegi teise poolt sisestatud asju näha.
Või siis võiks kuhugi koondada nt söögikohtade toitude andmed.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.