Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Maxima tordid
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.01

Kuidas teile maitsevad Maxima tordid ? Ise olen nüüd kahel korral proovinud - üks tort oli küpsise tort - millalgi sügisel sai proovitud ja nüüd eile sai ostetud kohupiimatort, pealt punasesõstarde ja mõnede mustikatega.
Ma ei tea miks, aga minule kumbki tort ei maitsenud, kuidagi liiga rasvased tundusid. Müüja küll rääkis, et kohupiima tort on tehtut taimerasvaga, mis teeb tordi väga õhuliseks, kuid mina küll ei saanud aru, et see kuidagi õhuline oleks.
Ka küpsisetort, mida sügisel sai proovitud - oli kuidagi kuiv ja puine - igaljuhul jäi see järgi ja ka lapsed ei tahtnud seda süüa.
Eks maitsed on kõigil erinevad.
Samas muidugi ei osanud ma kirja panna ka kaloreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Maxima tordid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.29

Mulle on kuskilt meelde jäänud, et taimerasv pidi olema hullem kui loomne.eye rolling smiley Et ei tasuks nimel lasta ennast petta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Maxima tordid
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. May 2010, kl 10.43

Tehke kõik tordid ja koogid ISE. Peagi ei taha te mitte ühtegi poekooki suu sissegi võtta! Lisaks teate täpselt, mida ja palju koogi sisse panete. Kes pole eriline kokkaja-pisut harjutamist ja te võite sõltuvusse sattuda...Pole keerulist midagi. Jõudu ja pealehakkamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Maxima tordid
Kuupäev: 07. May 2010, kl 11.05

Mina ka alati kõnnin koogi letist mööda,siis imetlen neid plaadikooke ja torte,lihtsalt nii isuäratavad näevad välja.Olen proovinud paari sorti plaadikooki ja ühte valgešokolaadi-kohupiima kooki,aga pean tunnistama et maitselt kõige paremad polnud.Tõesti kuidagi nii magusad ja rasvased tundusid.Nüüd ma lihtsalt imetlen nede välimust,aga ostma ei kipu.Peale kaaluabiga liitumist olen hakanud ise palju kokkama ja koogid,tordid olen kõik ise teinudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Maxima tordid
Saatis: ylleke
Kuupäev: 07. May 2010, kl 19.53

no need ongi need kuulsad transrasvad

Valikud: VastaOsunda
Re: Maxima tordid
Saatis: irru
Kuupäev: 18. May 2010, kl 10.11

Tordid mida meie pere on proovinud ei ole ka olnud kõige õnnestunumad. See-eest plaadikoogid on küll head sattunudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.