Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
päev läbi ainult võileibade peal
Saatis: Niika
Kuupäev: 28. July 2010, kl 09.08

Hollandlased söövad jube palju võileibu, lõunaks töö juureski ainult võileivad. Mina küll nii ei saaks, ikka midagi vedelamat tahaks vahele. Kas teie suudaksite?

Valikud: VastaOsunda
Re: päev läbi ainult võileibade peal
Saatis: Päksu
Kuupäev: 28. July 2010, kl 13.22

Jah suudaks ma arvan. seal need võileivad nii maitsvad, need saiad-sepikud seal ju tulevad pagaritelt, mitte tehastest alati ja see on ikka päris mõnus kuidas suudetakse teha häid võileibu smiling smiley Meil siin eestis sellist asja ei leia.

Valikud: VastaOsunda
Re: päev läbi ainult võileibade peal
Saatis: tusklik
Kuupäev: 28. July 2010, kl 17.17

ma vahest olengi päev läbi võileibade peal, kusjuures nii on asi täiesti tasakaalus, ainult kaloreid jääb veidi puudu. Loomulikult need võileivad ei ole sellised nagu Hollandis ja mujal maailmassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: päev läbi ainult võileibade peal
Saatis: Christy
Kuupäev: 04. August 2010, kl 21.17

mul on ka vahel võikude päevad. aga minu võikud annavad nii normaalselt kaloried, et tegelt nagu ei tohiks kurta, ainult ühekülgne on see värk.

Valikud: VastaOsunda
Re: päev läbi ainult võileibade peal
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. August 2010, kl 12.47

Võileivad võivad anda vähe kaloreid kuid nad on kokkuvõttes siiski ebatervislikud. Vahel siiski võib ju süüa ja nautida aga mitte iga päev. Kui tekkib võileiva isu siis püüan leida võimalikult tervisliku koosluse.

Tegelikult ei ole ju meil midagi keelatud, ainult valikud teeme me ise. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.