Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
brokkoli
Kuupäev: 09. February 2011, kl 15.50

Tere!

Olen pisut segaduses...brokkoli toiteväärtused näiteks aurutatud brokkoli kohta on arusaamatud mulle. Toidupäevikusse sisestades leidsin, et söön 200 g brokkolit ja saan 300% oma päevastest valkudest? Mina leidsin totaalselt erinevad väärtused näiteks külmutatud brokkoli pakilt.
Tasakaalustatud toitumisest pole juttugi peale tänast lõunasööki, kuigi oma arvates toitusin täitsa tublisti (aurutatud kala ja keedetud brokkoli, kartulipuder).
Omeenese brokkolit ka sisestada ei õnnestunud, kuna toiduaine on juba sisestatud. Kas keegi oskab kommenteerida? Tänan ette juba!

Valikud: VastaOsunda
Re: brokkoli
Kuupäev: 17. February 2011, kl 22.24

Alati tasub peale toidupäevikusse sisestamist lingil klõpsata ja vaadata, mida see sisaldab. Nii avastasin, et üks sisestatud jogurtitest on hoopiski süsivesikutevaba ja brokkoli (see kahe k-ga, mida esimesena rippmenüü pakub) andmed täiesti valed. Kalorsus on OK, aga kui rasvad-valgud-süsivesikud kaloritega korrutada ja kokku liita, siis oleks tegemist ikka tõelise energiapommiga. Samas on see menüüs inimestel juba 346 korral (kes püüavad oma menüüd tasakaalu saada). Brokoli, värske annab hoopis tõepärasema tulemuse.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.