Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
alkohol
Saatis: zeppelin
Kuupäev: 25. January 2011, kl 07.05

Vabandan, võib olla ma ei oska otsida, aga võtsin peielauas 2 pitsi viina, kuid ei saa seda oma toidupäevikusse sisestatud, sest sellist "toiduainet" ei leidu. Kas alkohol on kuskil eraldi, kust ma otsida ei oska või polegi viina siinses andmebaasis sees?

(tunnen end täitsa süüdi - uus üritaja, kes on ainsana siin seltskonnas viina joonud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. January 2011, kl 07.22

täidsa selline toiduaine nagu "viin" on olemas, just kontrollisin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Kuupäev: 28. January 2011, kl 18.22

Ma ei teagi. Mina otsisin suure ähmaga otsingust Aramis viskit kuid ei leia. Või äkki oli see brändi?

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Kuupäev: 30. January 2011, kl 21.50

grinning smiley Ma olen üks õnnelik naine, et joon haruharva alkoholismiling smiley Aga vahel harva juhtubsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. March 2011, kl 11.47

kõik alkoholid on olemas, lihtsalt ilma brändi nimedeta. Endal ka ikka juhtub vahest võtmiseks minema ja olen välja uurinud, et kõige vähem kaloreid annab kui viina puhtalt juua (mitte maitseviinasid) või siis viin toonikuga. Siiamaani kui istumised on toimunud kuhu võib näkse kaasa võtta olen peale ampsamiseks alati miniporgandeid võtnud, need head magusad. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Saatis: birgit38
Kuupäev: 28. July 2011, kl 16.14

Kas bacardi breezer ka kuskil on? ma ei leia sad smiley palju see voiks anda?

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Saatis: birgit38
Kuupäev: 28. July 2011, kl 16.18

ok leidsin kuskilt 180 kcal annab yks pudel confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: alkohol
Kuupäev: 28. July 2011, kl 16.40

Minu lemmik Caribba Cola annab 100ml 64kcal, ja terve pudel 275ml annab 176kcal grinning smiley Kui ma neid numbreid nägin paar kuud tagasi siis pidin shoki saama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.