Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Kuupäev: 27. May 2011, kl 16.13

Tere,

selline mure siis, et tavalised kuivatatud banaani laastud mulle ei maitse aga karamelliga kaetud laastud on supper maitsvad (julgesin ainult 1-laastukese süüa grinning smiley)... Siit ka siis küsimus, et palju annavad karamelliseeritud banaanid kaloreid... Sest pakil infot kirjas pole, aga süüa neid mõnikord sooviksin küll, nii umbes 20-30g...

Teine küsimus seotud Forum Cinema kino popcorniga.
Kuna olen neile kirjutanud aga nad lihtsalt eiravd minu küsimusi... Et vb keegi meie seast töötab seal kinos või tunneb kedagi, et kes töötab...
Siis palju kaalub väike/suur popcorn ja mis toiteväärtusega need on? Igal pool on popcornil erinev toiteväärtus (oleneb, et mis õli/rasv jne.)

Tänud kõigile abistajatele

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Saatis: piret
Kuupäev: 28. May 2011, kl 10.47

Kuivatatud ja meega töödeldud banaanilaastud:
100 g toodet annab 245-290 kcal,
sisaldab 4,5 g valke;
0,6 g rasva;
54 g süsivesikuid


tavaline popkorn, 1 peotäis annab 30 kcal, rasva 0.3 g
karameliseeritud popkorn annab 122 kcal, rasva 3.7 g
juustuga maitsestatud: 149 kcal, rasva 9.5 g
võiga töödeldud popkorn (3 suurt peotäit) sisaldab 192 kcal, rasva 11.5 g

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Kuupäev: 28. May 2011, kl 19.02

Tänan sind Piret,
aga ma ju ei hakka kinos popcorni pihuga mõõtma smiling smiley Ja tahaks nagu suht täpset arvu, et kui keegi töötab kinos või tema tuttav... Kui kodus kasutan kaalu siis tahaks kino popcornil ka seda teada smiling smiley

Teenindajad on mulle öelnud, et nemad ei tea ning ega see palju ei kaalu smiling smiley Aga need vastused mind teenindajate poolt ei rahulda ja e-mailidele lihtsalt ei vastata...

Ning kas see karmelliseerumine ongi tehtud meega? Et siis kui poest neid ostan siis võin olla kindel, et ma saan ni palju kaloreid, nagu sa kirjutasid?

Tänud vastamast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Saatis: piret
Kuupäev: 28. May 2011, kl 20.30

Kulla Londiste,
lood sellised, et kalorite puhul ei või kunagi 100% kindel olla. Kuid kinos võtad popkorni ju enamasti käega - miks siis mitte peoga enesele ports enne seansi mõõta ja selle järgi süüagi.
Karamell tähendab põletatud suhkrumassi, sama tunde saab nö meega krillides.

Raudne reegel, mida ise jälgin, kui kaloreid jälgin, enne ümarda ülespoole tarbitud toidu puhul, kui et võta vähem. Siis on kaalu alanemine ka kindlam.

Mis aga kinoseansi eel ja ajal söömisse puutub siis.... kas ikka tõesti peab? eriti kui see probleeme tekitab smiling smiley

siiralt ja sõbralikult
Piret

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Kuupäev: 28. May 2011, kl 23.34

Lihtsalt huvitas ning probleemi ei tekita...
Ma käin muidu kinos üldse kuivatatud õuntega (Vanaema mul nii tubli ja kuivatab hoolega) ja olen väga rahul...
Tõstatasin lihtsalt küsimuse, sest tean, et see küsimus on olnud paljudel meist grinning smiley

Ning näiteks uutel kasutajatel on hea ja lihtne selle pealkirja alt infot leida...

Tänan sind,
Londiste



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 28.05.2011 23.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Saatis: piret
Kuupäev: 29. May 2011, kl 08.44

Muidugi, see koht siin ongi ju ausalt ja otse rääkimiseks. Arutlemiseks ja mõttevahetuseks ka.
Meie toidutabelis peaksid ka need mõõdud nüüd kenasti leitavad olema. Ikka selleks, et kasutada.
Mis aga vanaema õunakuivikuisse puutub - suurepärane idee ju ja mis peamine - puhas toit smiling smiley

elagu head ideed ja vanaemad, kes kuivatada ikka viitsivad

edu ikka
piret

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuivatatud banaan ning popcorn kinos?
Kuupäev: 10. October 2011, kl 20.30

Mind huvitab see Forum Cinema popcorni küsimus ka kusjuures. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks vastata: )

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.