Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuidas asendada shokolaad ja muud taolised kaloririkkad maiustused
Kuupäev: 10. October 2011, kl 20.28

Nii, olen jube magusasööja ning üritan jäätisele ja shokolaadile alternatiive leida. Seega olen leiutanud (no kas just leiutanud, neid on ka varem tehtud) kaks shokolaadiasendajat.
1) Vahustatud munavalge suhkruga, vahustatud munakollane suhkruga. Munakollase jätan tavaliselt hilisemaks, sest vahustatud munavalge täidab kõhtu üüüsna hästi. Suhkrut panen ainult nii palju, et siiski magus oleks, ülemagustatud munavalge/-kollane pole ka hea.
2) Banaanijogurt banaanitükkidega. See on siis natuke lahjam puuviljasalat tegelikult.

Mida arvate? Kas endale meeldiks/meeldib, kui head alternatiivid need on? Ehk oskab keegi veel midagi pakkuda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas asendada shokolaad ja muud taolised kaloririkkad maiustused
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.26

Mina joon cappuccinot(seda mida poest ostetud pulbrist teed) ja panen 1 lusika suhkrut ka mõnikord ja magusaisu kadunud peale seda. pealegi seda saab kauem nautida, kui tükikest shokolaadi grinning smiley ja aastaajale vastavalt mõnus soe kosutus väljast tulles. Kakao oleks ka hea alternatiiv ma usun. kuigi ma ei kujuta ette kas sellega mingisugune kcal võit tekib.?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas asendada shokolaad ja muud taolised kaloririkkad maiustused
Saatis: Pähkel
Kuupäev: 13. October 2011, kl 22.09

Mina isiklikult olen suutnud elimineerida 80 % juhtudest oma menuust magusa absoluutselt (šokolaad, küpsised, koogid). Kui tegu pulmadega, juubelioga, sünnipäevadega jne, siis loomulikult võtan samuti koogitüki, kuid panen kõik kirja. Minule meeldib magusat asendada selliste asjadega:
1.) Munavalgest pannkook mustikate ja meega. Väga kõhtutäitev ning samuti ei anna nii palju kaloreid. Jääb õhuline ning mõnus.
2.) Banaanihõrgutis. Väga kerge. pane plenderi sisse või saumikseriga kausis vahusta natukese veega külmutatud banaanitükid. Maitseb kui jäätis ning on väga magus. Ei tahagi väga palju seda süüa ning magusaisu läinud. Sulab suus mõnusalt.
3.)Samuti meeldib mulle poest otsida riisi-šokolaadi. Kuna suur osa tahvlist on riis, siis saad võtta suurema tüki ning tundub nagu oleksid palju magusat söönud, kuigi võtsid vaid kaks ruutu.
4.) Samuti on mõnusad marjasmuutid keefiriga. Väga kõhtu täitvad ning mõnusad.
5.) Vahepeal võtan väikese pudingu, mis annab vaid umbes 100-150 kcal ning ka see võtab suurema magusaisu.

Võimalusi on palju ja tuleb olla leidlik!
EDU kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.